MIESZKAŃCY PRAWOBRZEŻA ZDOBYWAJĄ MOSKWĘ

22.03.2019, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Jak sami przyznają nie spodziewali się, że posiadając już dorosłe dzieci i wnuki, przyjdzie czas na takie przygody i to w Moskwie.

Jedni po pracy rozsiadają się wygodnie przed telewizorem, inni pędzą do szkoły tańca i wieczory spędzają na tanecznym parkiecie. Na początku to była tylko zabawa, która przeobraziła się w prawdziwą pasję do tańca. Jak sami przyznają nie spodziewali się, że posiadając już dorosłe dzieci i wnuki, przyjdzie czas na takie przygody i to w Moskwie. 15-17 marca podopieczni Pani Katarzyny Gawłowicz ze Szkoły Tańca Astra Prawobrzeże podczas WADF 2019 European Artistic Dance Championships z dumą wznieśli flagę Szczecina, stojąc na najwyższym stopniu na podium. Całym sercem odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, zdobywając tytuł Mistrza Europy w Tańcu Artystycznym w kategorii Masters.
Podczas mistrzostw w Moskwie na dwóch parkietach równocześnie odbywały się rozgrywki w kilkudziesięciu kategoriach tanecznych. Łącznie przez trzy dni wystąpiło ponad 3000 tancerzy z całej Europy. Polskę na mistrzostwach reprezentowali tancerze ze Szczecina i Warszawy.
Formacja Szkoły Tańca Astra Prawobrzeże zdobyli tytuł Mistrza Europy w Tańcu Artystycznym 2019 w kategorii Choreografic Dance Show All WADF Styles Masters Showcases. W układzie ,,Al Capone Show” mistrzowskie złoto wywalczyli: Andrzej Borowski, Barbara Michniewska, Bogusław Bryczkowski, Halina Bryczkowska, Arkadiusz Budzisz, Jolanta Budzisz, Krzysztof Czerwiński, Małgorzata Czerwińska, Waldemar Dąbrowski, Elżbieta Dąbrowska, Bogdan Gotowczyc, Aneta Gotowczyc, Zbigniew Jarosiewicz, Marzena Jarosiewicz, Eugeniusz Kabat, Iwona Kabat, Sebastian Lechowicz (kapitan), Lucyna Lechowicz, Jacek Napiórkowski, Katarzyna Napiórkowska, Jacek Nawrocki, Wioletta Nawrocka, Rafał Próchnicki, Dorota Próchnicka, Mirosław Warenik, Beata Warenik.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.