Komunie i śluby z Dmową

07.05.2023, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zapowiedzieli się goście, więc zabieramy się do pieczenia ciasta by podjąć ich przy kawie, lecz zamiast ptysznegego ciacha wyszedł nam zakalec.

Jest prosta rada by mieć pewność, że goście będą zachwyceni. Wyst arczy wybrać coś z oferty Cukierni Domowa. Przed nami czas ślubów i Pierwszych Komunii, a te nie mogą się obyć bez słodkiego deseru w postaci tortów i różnych ciast. Cukiernia Domowa wręcz specjalizuje się w wypieku i dekoracji przepysznych tortów komunijnych i weselnych. Torty tradycyjne, piętrowe w każdym innym zamówionym kształcie i wybranym smaju, a do tego pyszne Kreolki, babki meksykańskie. serniki czy o róznym smaku rolady śmietankowe. Dużymn ułatwieniem jest możliwość dostarczenia tortów w specjalnych termosach do lokalu gdzie będzie przyjęcie weselne.

Do lamusa odeszła zasada dzielenia t ortem około północy, bo od lat wszystkie ciasta są dostępne od początku przyjęcia, a nie dopiero po paru godzinach zabawy. Nowożeńcom szczerze polecamy odwiedziny Domowej gdzie uzgodnicie wielkość, wygląd oraz smak tortów. Torty na przyhhęcia komunijne można zamówić np. w sklepie cukierniczym przy Emilii Gierczak 32 (opodal poczty) w Dąbiu. Donowa oferuje różne ciasta i wypieki, które zadowolą wybredne gusta. Wystarczy widzieć te  zdobienia i dekoracje, a po skosztowaniu przekonać się,, że tyakie wspaniałości powstają z serca i z uczuciem. Tworzą je doświadczeni fachowcy co gwarantuje pełną satysfakcję.    


Cukiernia DOMOWA

ul. Księżnej Zofii 2

Tel. 91 44 21 204

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.182.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.