Jedyny taki

11.03.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

19 tysięcy artykułów, 65 zatrudnionych, własna flota samochodów dostawczych i najwyższej jakości materiały i narzędzia, tak można zareklamować jedyny w naszym regionie sklep BRICOMAN.

Od dziś służy fachowcom budowlanym i klientom indywidualnym. Sklep mieści się przy ulicy Białowieskej, naprzeciw dawnego Polmozbytu. Z Prawobrzeża najlepiej dojechac Autostradą Poznańską (jeszcze nie Krygiera) i tuż za skrzyżowaniem z ulicą Wierzbową mamy nowy market.
 
Nowością jest ogromny wybór materiałów do budowy i remontu domów, które można ładować bezpośrednio na samochód i po zapłaceniu bez potrzeby ponownego roz i załadunku, wyjechać z marketu. Nie jest to hurtownia lecz bardzo uporządkowany skład budowlany. Można tu nabyć piasek, żwir czy cement, ale też wysokiej jakości elektronarzędzia lub (to nowość) bezszumowe rury do kanalizacji. Sklep posiada bardzo wysokiej jakości artykuły hydrauliczne i sanitarne oraz stolarkę różnego typu. Inną nowością jest możliwość zwrotu niewykorzystanych materiałów bez ograniczenia w czasie. Można też dokonywać zakupów przez internet lub przez telefon z dostawą pod wskazany adres lub do odbioru w markecie, już spakowane i przygotowane do wyniesienia. Bricoman może też zawieść wszystko własnym transportem i rozładować towar z samochodu z podnośnikiem HDS bezpośrednio na placu budowy. Szeroka oferta towarowa jest skierowana głównie do małych i średnich firm budowlkanych ale i do indywidualnych fachowców, którzy wiedzą poc co przychodzą i czego szukają.
 
Pracownicy są wysoko wyszkolną i z doświadczeniem kadrą. Większość z nich pracuje już w firmie ponad rok i przez ten okres cały czas się szkoliła, także w już działających marketach. Jak poinformował dziennikarzy Arnaud Boule dyrektor generalny Bricoman Polska, pierwsza płaca dla pracownika to 2,2tys złotych plus do 25% premii, oraz dodatki np. za pranie odzieży. Pierwsza umowa jest na 7 m-cy, a następna na czas nieograniczony. Bricoman prowadzi bazę fachowców z różnych dziedzin, którym można zlecić ułożenie parkietu, wylewkę podłogi czy budowę tarasu. Wystarczy wejść na www.fachosfera.pl
Sklep i skład Bricoman jest czynny codziennie od godziny 6,30 do 21,00 w soboty do 20,00, a w niedzielę od 9,00 do 19,00. Skład jest bardzo przestronny, nie ma problemu ze znalezieniem potrzebnego artykułu, a liczna załoga chętnie służy wszelką informacją.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.211.26.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.