Family Cup 2013

13.06.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca o godzinie 11:00 w Parku Kasprowicza odbędą się eliminacje do XVIII Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim "Family Cup" 2013, organizowane przez UKK CKS Trygław.

Tegoroczny cykl to aż 18 imprez kolarskich. Finał całego cyklu odbędzie się w Kielcach.

Dzięki umowie z Polskim Związkiem Kolarskim finał w Kielcach posiada oficjalny status Amatorskich Mistrzostw Polski, a jego zwycięzca otrzymuje koszulkę Mistrza Polski Amatorów w swojej kategorii wiekowej. Zawody organizowane przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz objęte są patronatem Prezydenta RP - wśród rodzin startujących w kolarstwie i pozostałych naszych cyklach (oprócz kolarstwa również w narciarstwie, snowboardzie, tenisie i pływaniu) wyłaniana jest rodzina, której wręczamy Puchar Prezydenta RP dla Najbardziej Usportowionej Rodziny. Szczeciński etap odbędzie się ponownie w Parku Kasprowicza.

Oczywiście jak to bywa w tradycji naszych zawodów, do startów zachęcamy całe rodziny jak i indywidualnych kolarzy-amatorów. Oprócz kasku i roweru zbierzcie ze sobą znajomych, rodzinę i przyjaciół - gwarantujemy dobrą zabawą dla wszystkich - zarówno uczestnikom jak i kibicom. Za zajęcie pierwszysch 6 miejsc przyznajemy nagrody sportowe (dyplomy i puchary), natomiast nagrody rzeczowe losujemy jak zawsze wśród wszystkich uczestników naszych zawodów (pula na każde elimnacje to ok. 3 tys zł).

Wpisowe:
Osoby do 13 lat – bez wpisowego
Osoby w wieku 14 – 16 lat - 10 zł
pozostałe osoby – 25 zł
Kaucja zwrotna za chipa 50 zł lub dokument tożsamości.
Wpłat można dokonywać na konto (Dane na stronie klubu w zakładce o klubie – dane klubu).

Szczegółowy program i regulamin zawodów dostępne są na stronie organizatora: http://tryglaw.org.pl/

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.211.26.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.