Budzimy Kornela

13.09.2022, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Bardzo udany Festyn na rzec pomocy w rehabilitacji małego Kornela.

Chłopiec jest w śpiączce. Ma pięć lat ale życie już go mocno doświadczyło. Chłopiec uległ wypadkowi i leży w śpiącze farmakologicznej. Lekarze dość ostrożnie wypowiadają się ale stan jest stabilny, choć już wiadomo, że będą potrzebne duże pieniądze na rehabilitację. Z inicjatywy Szkoły Podstawowej nr 23 w Dąbiu odbył się Festyn dla Kornela. Atrakcji było naprawdę mnóstwo bo zabawy dla dzieci, pokay break dancea, judo, licytacje, koncert orkiestry dętej i loteria fantowa z mnóstwem nagród.

Na stoiskach różne ciasta, serniki, napoje ciepłe i zimne. Do nwaty cukrowej ustawiały się kolejki. Kornel donał urazu mózgu w wyniku uderzenia w tył auta, którym jechał z rodzicami, na Trasie Zamkowej wjechał inny koerowca, Tylko chłopiec doznał tak groźnych obrażeń. Od września miał rozpocząć naukę w SP nr 23. Obecnie przebywa w Klinice w Krakowie gdzie ma być wybudzony ze śpiączki farmakologicznej.

W organizację Festynu włączyli się wszyscy pracownicy szkoły i wolontariusze, ale organizacyjnie nad całością pracowała pani Anna Hilc. Gratulujemy udanej imprezy, którą odwiedził tłum zadowolonych ludi. Kornela nadal można wspomóc  wchodząc na stronę zrutka.pl

                                                                                                                                                 

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.242.67). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook