Bieg "Nocna Struga"

03.10.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W sobotę 26 października br., amatorzy biegania będą mogli wziąć udział w biegu zorganizowanym na ulicy Struga w Szczecinie.

Zawodnicy do będą mieć do pokonaniatrasę liczącą 5km. Bieg podzielony będzie na kategorie open kobiet i mężczyzn, oraz zawodników niepełnosprawnych na wózkach hand bike i zawodników którzy pokonają tę trasę na rolkach. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary, a na wszystkich uczestników biegu czekać będą pamiątkowe dyplomy.

 Bieg odbędzie się 26 października 2013 r. o godzinie 19:00 na ulicy Struga w Szczecinie, w pobliżu zajezdni autobusowej „Dąbie”. Start zlokalizowany będzie na ul. Struga w kierunku wyjazdu z miasta, natomiast meta, na ul. Struga w kierunku wjazdu do miasta.

 Bieg jest imprezą otwartą i startować w nim mogą wszyscy chętni bez limitu i barier wiekowych. Uczestnicy kategorii na wózkach hand bike i na rolkach zobowiązani są do posiadania kasku ochronnego.

 By wziąć udział w biegu, konieczne jest zarejestrowanie swojego uczestnictwa. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem http://nocnastruga2013.chiptiming.pl/registeru.php

Celem imprezy jest upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu, promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Szczecina i Polski. Bieg odbywa się w ramach Narodowego Dnia Sportu.

Organizatorem biegu jest Klub Biegacza Maratończyk Team oraz Miasto Szczecin.

Szczegółowe informacje można odnaleźć na stronie internetowej www.maratonczykteam.szczecin.pl oraz www.nocnastruga2013.chiptiming.pl

Zapraszamy!

 EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.174.191). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook