„Mistrzowie Parkowania” - kolejne starcie

02.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Mistrz Parkowania z ulicy Hubalczyków

Kolejne zgłoszenia dotyczące akcji negującej niepoprawne parkowanie, wpływają na naszą skrzynkę mailową. Coraz więcej czytelników skarży się na „Mistrzów Parkowania”. Oto co znaleźliśmy na naszym mailu.

Akcja dzieje się przy ulicy Leszczynowej w Zdrojach. Parę minut po godzinie 10, przy znanym markecie z czerwonym owadem w logo. - Panie kierowco, stanął pan na kopercie, a tam jest wolne miejsce - reaguje nasz czytelnik. - Ale wcześniej nie było - odpowiada kierowca. - Ale w tym momencie się zwolniło - podpowiada po raz kolejny nasz czytelnik. Nasza negatywna postać tego dialogu zgrabnym gestem zamyka swój pojazd i udaje się na zakupy. Warto nadmienić, że historia i dialogi są autentyczne.

Drugie zgłoszenie ponownie dotyczy rejonów ulicy Cedrowej. Tym razem chodzi o ul. Hubalczyków i o zielonego Nissana. Właściciel tego pojazdu najwidoczniej posiada nadzwyczajne prawa do parkowania w dowolnym, wybranym prze siebie miejscu. Bez względu na zakłócenia w ruchu pieszych.

Wciąż czekamy na kolejne zgłoszenia. Mamy nadzieję, że nasze publikację wyplewią choć trochę „Mistrzów Parkowania”. Szczególnie tych najbardziej szkodliwych i utrudniających wzajemne korzystanie z ulic, a nawet chodników (?!).

 

Tekst: Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Mistrz Parkowania z ulicy Hubalczyków Bohater naszej opowieści

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.112.70). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.