Zwycięstwo z outsiderem

01.02.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Prawobrzeżanie pokonali czerwoną latarnię ligi 3:1

W piątkowy wieczór rozegrane zostało spotkanie między Prawobrzeżem.info a ostatnią drużyną w tabeli - Megawatem. Wygrali, zgodnie z przewidywaniami ci pierwsi, 3:1.

Przed samym spotkaniem, patrząc na tabele, bardzo łatwo było wskazać faworyta. Plasujący sie na 3 miejscu Prawobrzeżanie podejmowali czerwoną latarnię ligi - Megawat. Goście zdobyli zaledwie 6 punktów w 12 spotkaniach.

Mecz rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami. W pierwszej partii główną rolę odegrał serwis, którym zawodnicy Prawobrzeża.info odrzucili od siatki przyjezdnych. Atomową zagrywką popisywali sie głównie kapitan - Marcin Dworzyński oraz Rafał Kuliga. Reszta zespołu dołożyła punkty z ataku i na tablicy widniał wynik 1:0. Drugi set to odbicie lustrzane pierwszego. Siatkarze Megawatu przejęli inicjatywę od samego początku i nie dopuścili na zniwelowanie różnicy punktowej dzielącej obie ekipy. Dzięki temu wygrali tę część spotkania do 15. Kolejne dwie partie to bardziej wyrównana walka. W samych końcówkach partii pewniej grali jednak gospodarze i to oni wygrali całe spotkanie 3:1.

Kolejny pojedynek Prawobrzeża.info już w najbliższą środę (05.02) o godzinie 20:40, w hali przy ulicy Bolesława Śmiałego. Rywalem będzie ekipa Dezerterów. 

RC

Galeria zdjęć

Prawobrzeżanie pokonali czerwoną latarnię ligi 3:1

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.