Zmiany w rozkładzie PKP

13.06.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od niedzieli 14 czerwca zmienia się rozkład jazy na PKP.

W rozkładzie znajdzie się 28 dodatkowych połączeń, głównie do miejscowości turystycznych. Szybciej i lepiej będziemy podróżować do Świnoujścia, Międzyzdrojów, a także do Zakopanego i Szklarskiej Poręby. PKP Intercity uruchomi dodatkowe sezonowe kasy biletowe w miejscowościach turystycznych. W naszym regionie dotyczy to Świnoujścia i Ustki. W całym kraju na 19 największych dworcach kolejowych pojawią się mobilni informatorzy, którzy mają służyć wiedzą i pomocą podróżnym.InterCity informuje tajkże że składy: Błękitna Fala rel. Warszawa - Świnoujście, Latarnik rel. Katowice-Kołobrzeg czy Pobrzeże rel. Warszawa-Kołobrzeg, będą zestawiane z nowych lub zmodernizowanych wagonów. TLK Podhalanin relacji Szczecin Gł. - Zakopane od 26 bm. do 30 sierpnia będzie kursował przez Kielce.
 
Również Spółka Przewozy Regionalne uruchamia dodatkowe pociągi do Kołobrzegu, Świnoujścia i Międzyzdrojów. W rozkładzie pojawił się też pociąg Regio Błękitny, którym w mniej niż godzinę turyście dojadą ze Szczecina na nadmorskie plaże
 
PKP wprowadzane zmiany tłumaczy między innymi prowadzonymi w wielu miejścach na całej sieci kolejowej robotami torowymi. Dotyczy to także szlaku pomiędzy Szczecinem a Gdynią. Zastępcza komunikacja autobusowa będzie wprowadzona na odcinku Łobez – Świdwin. Nowy rozkład będzie obowiązywać do 31 sierpnia. Informacje o kursowaniu pociągów, cenach biletów są na www.intercity.pl oraz www.rozklad-pkp.pl, a także pod numerem telefonicznej infolinii 19757.
 
EL

Foto strony dolnyslask.pl

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.154.90). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook