Zmiany i ograniczenia na linii 56

30.08.2019, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Mieszkańcy Dąbia znowu będą mieć ograniczoną możliwość jazdy linią 56, gdyż zostaje ona zawieszona w soboty, niedziele i święta.

Całość potrzeb komunikacyjnych ma zabezpieczyć linia nr 96, czyli potwierdza się to o vzym pisaliśmy dwa lata tem u, że ograniczenie w kursowaniu oznacza w przyszłości jej likwidację. Kolejny krok został zrobiony. Zmieniają się też rozkłady wszystkich autobusów pośpiesznych. Oto cały komunikat dotyczący wprowadzanych od 1 września zmian

 

·    Przywrócone zostają zimowe rozkłady jazdy na liniach 8, 69, 74, 103 i 107.

·    Wprowadzone zostają zimowe rozkłady jazdy na liniach 10, 12, 61 i B.

·    Przywrócone zostaje kursowanie linii 4 z częstotliwością co 24 min.

·    Przywrócone zostaje kursowanie linii F, 109, 110 i 822.

·    Przywrócone zostają kursy wykonywane tylko w dni nauki w szkołach na liniach 95, 98, 99 i 103.

·    Na linii 111 obowiązywać będzie rozkład jazdy ważny w okresie nauki w szkołach.

·    Przywrócone zostają stałe rozkłady jazdy linii 1.

·    Przywrócone zostaje kursowanie linii 9 według stałych rozkładów jazdy.

 

Dodatkowe zmiany w komunikacji miejskiej dla linii A, B, C, H, 55, 56, 96, 61, 64, 65, 66, 71 77.

 

·        Na linii A wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy ze skorygowanymi czasami przejazdu. W niedziele i dni świąteczne kursy będą wykonywane z częstotliwością co 20 minut w godz. 13–18 i co 30 minut w pozostałym okresie. W pozostałe dni częstotliwość kursowania nie ulegnie zmianie. We wszystkie dni tygodnia likwidacji ulegnie kurs o godz. 23:13 z pętli „Plac Rodła”. Pasażerowie mogą w zamian korzystać z autobusu linii 531 odjeżdżającego z przystanku „Plac Rodła” o godz. 23:22.

·        Na linii B wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy ze skorygowanymi czasami przejazdu. W niedziele i dni świąteczne kursy będą wykonywane z częstotliwością co 20 minut w godz. 13–18 i co 30 minut w pozostałym okresie. W pozostałe dni częstotliwość kursowania nie ulegnie zmianie.

·        Na linii C wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy ze skorygowanymi czasami przejazdu. Częstotliwość kursowania nie ulegnie zmianie. W dni powszednie uruchomiony zostanie dodatkowy kurs o godz. 5:05 w relacji Plac Rodła – Kablowa.

·        Na linii H wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy ze skorygowanymi czasami przejazdu i niezmienioną częstotliwością kursowania.

·        Linia 55 pozostanie zawieszona. W związku z tym zmiany powszednich rozkładów jazdy wprowadzone na liniach 65 i 66 na okres wakacji letnich będą obowiązywać całorocznie.

·        Na linii 56 wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy. W dni powszednie likwidacji ulegnie kurs o godz. 5:52 w relacji Dąbie Osiedle – Basen Górniczy. W zamian uruchomiony zostanie kurs linii 96 o godz. 5:40 w relacji Kablowa – Basen Górniczy, który od przystanku „Dąbie Osiedle” realizowany będzie zgodnie z rozkładem jazdy zlikwidowanego kursu linii 56. W niedziele i dni świąteczne kursowanie linii 56 zostanie zawieszone (z wyjątkiem kursu o godz. 23:04 w relacji Basen Górniczy – Dąbie Osiedle).

·        Na linii 57 w niedziele i dni świąteczne wprowadzona zostanie częstotliwość co 30 minut przez cały dzień. Jednocześnie zmianie ulegnie dotychczasowy rozkład jazdy obowiązujący w Nowy Rok, Wielkanoc i Boże Narodzenie.

·        Na linii 82 ujednolicony zostanie rozkład jazdy obowiązujący w niedziele i dni świąteczne oraz w Nowy Rok, Wielkanoc i Boże Narodzenie. Jednocześnie rozkład ten ulegnie zmianie w celu skoordynowania z linią 57.

·        Na linii 87 w dni powszednie do odwołania przedłużone zostanie funkcjonowanie letniego rozkładu jazdy. Częstotliwość kursowania pozostaje bez zmian.

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.