Ze smakiem i klasą

07.05.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zbliża się okres przyjęć komunijnych.

Dziś jest to przede wszystkim obiad dla całej rodziny i z najomych. Chociaż najczęściej urządzamy go w restauracji, to ozdobą takiego przyjęcia mogą być desery i pyszne ciasta z wystawnym tortem. Te akurat można wybrać samemu zamawiając w jednej z najlepszych cukierni w Szczecinie. Mowa o Cukierni „Domowa”, która od lat cieszy się znakomitą opinią. – Sprawdzone receptury i reżim technologiczny ale też serce jakie wkładamy przy produkcji ciast i tortów, decydują o wysokiej jakości, którą od lat utrzymujemy – mówi pani Romana Mierzwińska kierująca „Domową”.

Flagowym produktem są pięknie zdobione torty, które stanowią prawdziwą ozdobę każdego przyjęcia, a nierzadko są wręcz dziełem sztuki. – To zasługa naszych dekoratorów, którzy znają się na tym doskonale i na bieżąco śledzą najnowsze trendy w tej dziedzinie – dodaje pani Mierzwińska. Domowa oferuje komunijne torty w dowolnym kształcie i kolorystyce, choć przeważa tradycja czyli błękitny dla dziewczynek i różowy dla chłopców. Zdobienia z symbolem Eucharystii bądź kiściem winogron, róże czy też inne motywy są do uzgodnienia. Podobnie jak termin odbioru gotowego tortu. – Oferujemy specjalne termosy do ich przewozu i krótkiego przechowywania, które wypożyczamy bezpłatnie – podkreśla pani Romana.

Równie piękne są torty na wesela. Te także można zamówić i wskazać miejsce dostawy. Cukiernia „Domowa” oferuje także inne popularne ciasta jak serniki, rolady z różnym nadzieniem, ciasta przekładane bitą śmietaną czy kremami. Ze swej strony możemy zapewnić, że będziecie Państwo zadowoleni gdyż „Domowa” spełni wasze oczekiwania, a wasi goście zapytają skąd pochodzą te pyszności. Cukiernia „Domowa” mieści się przy ulicy Księżnej Zofii 2 i ma kilka punktów sprzedaży. Tel. 91 44 21 204.

 

 

Tekst reklamowy

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook