Zaproszenie na szałową imprezę

22.04.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W imieniu organizatorów świetnie zapowiadającej się imprezy dla dzieci, zamieszczamy informację wraz z zaproszeniem dla wszystkich dzieci.

Impreza odbędzie się w CH Molo przy ulicy Mieszka I. Atrakcją będzie m.in. przejazd autobusem wystylizowanym na bohaterów nowego filmu, występy, różne konkursy i możliwość zagrania w różne gry.
 
W sobotę 23 kwietnia Szczecin przeżyje inwazję bohaterów bajki Angry Birds. Od godziny 11:00 do 19:00 dziecie czeka moc atrakcji. W strefie multimedialnej będą filmy i gry, ciekawe konkursy, a wraz z opiekunami będzie możliwość szalonej przejażdżki Red Busem, który co godzinę będzie wyruszać w podróż, w której dzieci czeka niespodzianka. Będą makijażyści, którzy ucharakteryzują na postaci z kreskówki, będzie gra na dużym ekranie gdzie dzieci będą mogły zagrać, i będą zabawaki inspirowane Angry Birds.
 
Szczegóły na stronie www.atrium-molo.pl CH Molo mieści się przy ulicy Mieszka I. Zachęcamy rodziców by zabrali swoje dzieci na imprezę, gdyż udział jak i wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Pod koniec maja na ekrany wejdzie nowy film z serii Angry Birds o sympatycznych ptaszkach.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.192.48.196). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.