Zaplanuj Sylwestra

23.12.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Za kilka dni kolejna okazja by przywitać Nowy Rok w rytmie tanecznych przebojów.

Organizatorzy postawili tym razem na dysktekowe dźwięki. Multimedialne show z udziałem popularnych w Europie DJ'ów zagwarantuje wyśmienitą zabawę podczas sylwestra miejskiego. Jak informuje Marta kufel z biura Prasowego UM w Szczecinie, tegoroczny sylwester miejski będzie miał charakter niepowtarzalnej nowatorskiej koncepcji „pokazania” muzyki. – Wszystko za sprawą niezwykłego połączenia nowoczesnych technologii audio z muzyką taneczną i klubową energią – dodaje pani Marta.
 
Zabawa światłem i obrazem skompilowana z muzyką przeniesie każdego, kto spędzi ten wyjątkowy wieczór na Jasnych Błoniach w niecodzienny wymiar. Na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentują się zagraniczni DJ’e: Papajam, Nicco i Crew 7. Początek sylwestrowej zabawy zaplanowano na godzinę 22.00. Tradycyjnie o północy niebo rozświetli pokaz fajerwerków.

PAPAJAM
Słowacki projekt muzyczny tworzący muzykę taneczną. Na swoim koncie ma już dwa albumy studyjne, kilka singli oraz kooperacje zagraniczne, m.in. z hiszpańską wytwórnią Roster Music, która współpracuje z takimi wykonawcami jak Michel Teló, André Olà, Amna, Jose de Rico & Henry Mendez, Afrojack, Serebro, Gusttavo Lima, Dani Moreno.

NICCO
Wokalista, autor tekstów i producent muzyczny. Obecnie stacjonuje w Los Angeles, choć tak naprawdę cała jego uwaga skupiona jest na Europie. Dlaczego? Artysta szturmem zdobywa dyskoteki Starego Kontynentu. A wszystko za sprawą utworów utrzymanych w konwencji electro dance. Takie przeboje jak „Do It All Night”, „Destination” a także „Dance Hall Track” w wielu krajach, między innymi w Polsce, Austrii, Rosji i Holandii, wskoczyły na 1. miejsca list przebojów.


CREW 7
Miliony odtworzeń na YouTube, ponad 40.000 sprzedanych płyt w ponad 50 krajach, remixy dla takich gwiazd jak R.I.O., Alex C (U96), Jasper Forks, Kate Ryan - dzięki temu CREW 7 zaistniał w muzycznej branży oraz na klubowych scenach. Hity "Eye of the Tiger", "Push It" czy "Billie Jean", podbiły listy przebojów stacji radiowych
oraz telewizyjnych całej Europy. CREW 7 jest formacją założoną w Niemczech przez Dirk National Forest, działającą od 2006 roku. Produkcje CREW 7 to energetyczny EDM (Electronic Dance Music),
a połączenie Electro, Progressive oraz Dutch House w setach granych przez CREW 7 zagwarantują piorunującą dawkę muzycznych doznań.
 
Biuro prasowe dostarczyło opis i fotografie wykonawców. Warto się zapoznać z ich osiągnięciami.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.201.94.236). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.