Zapisz swoje dziecko!

13.03.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
To już ostatnie chwile na zapisanie swojego dziecka do szkół lub przedszkola

Już tylko niecałe dwa dni zostały na elektroniczne zapisanie swojej pociechy do przedszkoli publicznych oraz miejskich szkół podstawowych.

To już ostatnie chwile na zapisanie swojego dziecka do szkół lub przedszkola

To już ostatnie chwile na zapisanie swojego dziecka do szkół lub przedszkola

Do wyżej wymienionych placówek można zapisać dziecko pod adresem: www.nabor.pcss.pl/szczecin/. Trzeba się jednak pośpieszyć gdyż czas trwania zgłaszania swoich pociech kończy się już jutro. Należy pamiętać jednak, że "pierwszaki" ze szkoły podstawowej mają zagwarantowany pobyt w rejonowej placówce.  

Do przedszkoli publicznych jako pierwsze przyjmowane będą dzieci mieszkańców gminy. Poza nimi pierwszeństwo również otrzymają maluchy, które potrzebują specjalnego wsparcia państwa (niepełnosprawne, z niepełnosprawnym rodzicem/opiekunem, z rodzin wielodzietnych).

Od poniedziałku w przedszkolach będą obradowały komisje rekrutacyjne, w skład których wchodzą między innymi przedstawiciele rady rodziców. O tym, czy kilkulatek dostał się lub nie do przedszkola lub szkoły, w przypadku osób, które chcą umieścić dziecko w placówce nierejonowej, rodzice dowiedzą się 9 kwietnia.

RC

Galeria zdjęć

To już ostatnie chwile na zapisanie swojego dziecka do szkół lub przedszkola To już ostatnie chwile na zapisanie swojego dziecka do szkół lub przedszkola

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.140.218). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.