Zamykają zjazd w Dąbiu

09.07.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała terminy zamknięcia zjazdu w Dąbiu.

Chodzi o skrzyżowanie ulicy Goleniowskiej z drogą S3 na wysokości Załomia. Od piątku 11 lipca, na skrzyżowaniu drogi S3 z przedłużeniem ulicy Goleniowskiej zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Nie będzie już można wyjechać z Goleniowskiej w drogę S3. Wyjazd z Dąbia na starą trójkę będzie zamknięty.

Jednocześnie od rana 11 lipca na skrzyżowaniu S3 z ul.Goleniowską będzie możliwy tylko zjazd w prawo w kierunku dzielnicy Dąbie jadąc od strony Goleniowa i Świnoujścia. Wszystkie inne relacje zostaną zamknięte.

Kolejne zmiany będą wprowadzone, kiedy od 28 lipca skrzyżowanie drogi S3 z przedłużeniem ulicy Goleniowskiej zostanie całkowicie zamknięte. Zostaną nawet usypane wały ziemne by nikt nie mógł sforsować zamkniętego wjazdu. Jedyny ale bezkolizyjny będzie wjazd i wyjazd z węzła Tczewska na A6, i dalej w kierunku Świnoujścia i Goleniowa.

Wraz z działaniami na wyjeździe z ulicy Goleniowskiej, zarządca drogi wprowadzi dodatkowe oznakowanie na rondzie Lubczyńska. Kierowcy narzekają, że brakuje tablic kierunkowych czyli na Świnoujście, Berlin i Gdańsk. Te oznakowania będą wprowadzone już za kilka dni, a wtedy na tablicy obok kierunku na Dunikowo i Wielgowo będą kierunki na wspomniane miasta.

EL

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook