Zamiast tafli, piaszczysty plac

23.12.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Niemiła niespodzianka czeka w święta miłośników ślizgania na lodzie.

Wielogodzinna przerwa w dostawie energii elektrycznej zatrzymała agregaty chłodzące i tafla lodu się rozpłynęła. Lodowisko przy ulicy Botanicznej popłynęło, bo ENEA przez 8 godzin wymieniała rozdzielnię w transformatorze, z którego zasilane jest ten obiekt rekreacyjny.  
 
Właściciele lodowiska czują się pogrążeni, gdyż są jednym z większych odbiorców energii na osiedlu Majowym. Za sam prąd rachunek w sezonie wynosi trzy tysiące złotych miesięcznie. Tymczasem dostawca prądu nie uprzedził, że będą takie utrudnienia. Sam dystrybutor firma ENEA nie ma sobie nic do zarzucenia, gdyż o przerwach w dostawie prądu informuje na stronie internetowej. Od dawna nie ma już komunikatów prasowych o planowanych wyłączeniach prądu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że na infolinii komunikat o wyłączeniu pojawił się dopiero po interwencji jednego z odbiorców prądu (hurtownia spożywcza).

 

Zdarzenie potwierdza rzecznik prasowa ENEA, która podaje, że powodem wyłączenia była wymiana rozdzielnicy 0,4kV w stacji „Botaniczna". O planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej informujemy z co najmniej 5 dniowym wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej www.operator.enea.pl, gdzie każdy Klient może bezpłatnie zamówić elektroniczny biuletyn powiadamiający o planowanych przerwach. Uruchomiliśmy również mobilną wersję wspomnianej strony, która użytkownikom telefonów komórkowych z dostępem do Internetu pozwala szybko i prosto dotrzeć do komunikatów o planowanych przerwach. Na bieżąco informacje o planowanych przerwach można uzyskać również pod bezpłatnym numerem alarmowym pogotowia energetycznego 991. Zdajemy sobie sprawę, że przerwy w dostawie energii elektrycznej są uciążliwe dla naszych Klientów, za co przepraszamy.
 
Mimo dostępu do wielu nośników informacyjnych, okazuje się, że jednak najlepszym jest stary, sprawdzony komunikat prasowy. Ten dziś kosztuje, dlatego ich nie ma. Warto więc co jakiś czas samemu zaglądać na stronę internetową Enei by sprawdzić gdzie planowane są wyłączenia prądu. Nie będziemy wtedy zaskoczeni.
 
El

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.