Zakupy z zajączkiem.

30.03.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Powoli narasta gorączka przedświątecznym zakupów, choć dziś łatwiej o różne produkty niż było to lata temu.

Święta Wielkiej Nocy mają swój urok i klimat gdyż po okresie ścisłego postu (dziś raczej mniej restrykcyjnie przestrzeganego), mamy ochotę na coś specjalnego. Bez wątpienia takimi specjałami są wędzonki, kiełbasy i wędliny podsuszane. Te oferują stoiska na Targowisku Zdroje.

W okresie przedświątecznym oferta w tym zakresie jest wyjątkowo bogata i zaspokoi oczekiwania i gusty najbardziej wymagających. Wielkanoc to także pyszniące się dekoracjami babki, mazurki i serniki. Bez potrzeby tracenia czasu i nerwów czy udadzą się nam wypieki, zapraszamy do stoisk cukierniczych gdzie pięknie udekorowane ciasta czekają na nabywców. Kolorowe palmy, stroiki i różne symbole związane z największym świętem chrześcijan, można w dużym wyborze znaleźć na Targowisku w Zdrojach. Jeśli ktoś szuka dywanów, chodników czy nakryć na tapczany, w jednej z alejek można wybrać to czego spotrzebujemy. Podobnie jeśli chcemy nabyć coś z bielizny, wierzchnich ubiorów czy obuwia, oferta przygotowana przez handlowców już czeka na nabywców. Święta nie byłyby udane gdyby zabrakło smacznego polskiego bigosu.

Wszystkie składniki od kapusty kiszonej i świeżej, po dodatki mięsne i przyprawy znajdziemy pod zadaszonymi alejkami. Bogata oferta chemii gospodarczej wspomoże generalne wiosenne porządki.

Zakupom towarzyszy radiowęzeł, który codziennie retransmituje inną stację radiową. Każdy z kupujących ma więc możliwość posłuchać muzyki lub wiadomości emitowanych przez jego ulubioną stację radiową. Wielkanocne zakupy pod jednym dachem, w miłej atmosferze, z pomocnymi i życzliwymi sprzedawcami, tylko na Targowisku Zdroje! – W imieniu własnym, zarządu i wszystkich kupców, zapraszamy do nas życząc radosnych i obfitych świąt Wielkiej Nocy – mówi Waldemar Kołpakowicz prezes Targowiska w Zdrojach. My życzymy by przedświąteczne zakupy były udane i przyniosły Wam drodzy czytelnicy zadowolenie.

Tekst reklamowy

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.242.67). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook