Zakończenie SALPSu.

22.04.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

10 kwietnia 2014 roku drużyna UKS Bukowe 29 zakończyła sezon 2013/2014 SALPSu. Ostatni mecz obfitował w wiele zwrotów akcji i rozstrzygnięcie przyszło dopiero w piątym secie.

      Już po pierwszych zagraniach można było zakładać, że będzie to zacięty mecz. Każda z zawodniczek z zapałem walczyła o utrzymanie piłki w grze. Ten set na swoim koncie zapisał UKS Bukowe 29. Drugi set także przechylał się na stronę naszej drużyny, gdy przytrafiło się nam nieszczęście – Marta Małolepsza, będąca tego dnia w świetnej dyspozycji, nabawiła się kontuzji. Mimo wszystko wygrały go gospodynie. W trzecim secie swoją grę odbudował SOS UKS 18 III i wysoko go wygrał. Czwarty był najbardziej wyrównany. UKS Bukowe 29 bronił piłki setowe, choć nie udało mu się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę – ostatecznie zakończył się 27:29. Przyszła pora na tie-break. Po przemowie kapitan Karoliny Pietrzak drużyna przystąpiła do gry zdeterminowana. Nasz team zwyciężył 3:2.
     MVP została Dagmara Kobylińska, która aktywnie grała na siatce. Warto także wspomnieć tu o celnych atakach Agaty Kaniewskiej i Julii Zdyb. To zwycięstwo dedykujemy Marcie Małolepszej, która mamy nadzieję, że jak najszybciej powróci do zdrowia i będzie zdobywać dla nas kolejne punkty.
     Tak właśnie zakończył się dla nas ten sezon. Uplasowałyśmy się na siódmym miejscu. Mamy nadzieję, że za rok dopisze nam więcej szczęścia.


Trener: Agnieszka Beyer-Michoń
Zawodniczki: Dagmara Kobylińska (1), Karolina Pietrzak (2, kapitan), Kornelia Łukojć (3), Helena Skiba (6), Julia Zdyb (5), Marta Małolepsza (7), Agata Kaniewska (8), Emilia Jurewicz (10), Natalia Pawelczyk (12), Jolanta Dębska (13)
K. Ł.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook