Za nami X Turniej Mikołajkowy

05.12.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

X Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych przeszedł do historii.

Turniej rozgrywano w sali Gimnazjum nr 7 na osiedlu Majowym, współorganizatora rozgrywek. O Puchar Redaktora Naczelnego Dwutygodnika Prawobrzeże.info walczyło 8 drużyn. Młodzi siatkarze niezwykle ambitnie walczyli o każdy punkt. Drużyny mieszane dziewczęco–chłopięce bardzo zawzięcie starały się wygrać poszczególne spotkania. Wywoływało to wiele emocji, przy czym chyba najbardziej okazywali je nauczyciele – trenerzy prowadzący poszczególne drużyny. Zawodnicy dopingowani byli nie tylko przez swych wychowawców ale też przez rodziców, którzy przybyli by obserować turniej i czynnie poprzez doping w nim uczestniczyć.
Na wszystkich uczestników czekały nagrody i poczęstunek. Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary, które wręczył Krzysztof Kołakowski, redaktor naczelny Prawobrzeże.info.
 
Zawodnikom gratulacje za okazaną sportową walkę, a organizatorom słowa uznania za X MikołajkowyTurniej Piłki Siatkowej. Słowa podziękowania w sposób specjalny należą się pani Agnieszce Kossek, która z ramienia Gimnazjum nr 7 wniosła duży wysiłek organizacyjny w przygotowanie turnieju. Zawsze rozgrywany na Mikołajki stał się już stałym elementem w kalendarzu wydarzeń sportowych Prawobrzeża. Dziś nie jest łatwo odciągnąć młodzież od komputerów i tabletów czy innych elektronicznych gadżetów. Ale Dwutygodnikowi Prawobrzeże.info i Gimnazjum nr 7 na osiedlu Majowym od lat się to udaje. Organizując bowiem turniej dają młodym ludziom szansę wykjazania się poprzez sport swoimi umiejętnościami. Za rok czeka nas kolejny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, który też rozegramy w sali tego Gimnazjum nr 7 w okolicach imienin Mikołaja.
 
Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 24. Na kolejnych stopniach podium znalazły się zespoły z Gimnazjum w Przecławiu oraz z Gimnazjum nr 7.
Wyróżnieni zostali również zawodnicy z poszczególnych drużyn:
- Maja Włodkiewicz, Gimnazjum nr 24
- Jacek Poczwardowski, Gimnazjum Przecław
- Paulina Grzywacz Gimnazjum nr 7
- Mateusz Gładkowski, Gimnazjum nr 18
- Natalia Solich, Gimnazjum Salezjańskie
- Dorota Piskor, Gimnazjum nr 39
- Bartosz Kalinowski, Gimnazjum nr 21
- Aleksandra Hałada, Gimnazjum nr 7
 
Dziękujemy naszym Partnerom: China Town, Spondylusowi, Squash Zone Club, Agencji Reklamowej Besk oraz drużynie siatkarzy z Espadonu Szczecin.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.