X Turniej Trójek Siatkarskich

19.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Pamiątkowe wręczenie dyplomów oraz medali na X Wiosennym Turnieju Trójek Siatkarskich

16 kwietnia, w Gimnazjum nr 29, odbył się już Dziesiąty Turniej Trójek Siatkarskich. Organizatorem oraz pomysłodawcą była pani Małgorzata Boukadida.

W akcji uczestnicy X Wiosennego Turnieju Trójek Siatkarskich

W akcji uczestnicy X Wiosennego Turnieju Trójek Siatkarskich

Piłka siatkowa chłopców jest wiodącą dyscypliną sportową w Gimnazjum nr 29 im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie. Do historii szkoły wpisał się Wiosenny Turniej Trójek Siatkarskich Chłopców szkół gimnazjalnych, który w tym roku odbył się po raz dziesiąty. Organizatorem i jego pomysłodawcą jest pani nauczyciel i trener drużyny piłki siatkowej chłopców pani Małgorzata Boukadida.

W bieżącym roku X Turniej Trójek Siatkarskich Chłopców szkół gimnazjalnych odbył się w dwóch kategoriach wiekowych klas pierwszych oraz drugich i trzecich. W rozgrywkach brały udział następujące zespoły: Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 7 II, Gimnazjum nr 18, Gimnazjum nr 32, Gimnazjum nr 35, Gimnazjum nr 39, Gimnazjum nr 29 i Gimnazjum nr 29II.

Po wielogodzinnych rozgrywkach turniej w obu kategoriach wiekowych wygrał zespół Gimnazjum nr 35, którego opiekunem i trenerem jest pan Dariusz Kanas. Drugie miejsce zajęła drużyna trenowana przez panią Małgorzatę Boukadidę z Gimnazjum nr 29, występująca w składzie: Michał Kuś, Piotr Parzuchowski i Adam Wesułek. Trzecie miejsce wywalczyli siatkarze z Gimnazjum nr 32. Trenerzy wybrali najlepszych zawodników turnieju w obu kategoriach wiekowych, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i koszulki. Na zakończenie zawodów każdy uczestnik otrzymał słodki upominek, a pierwsze trzy zespoły puchary, dyplomy i medale.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Współpraca: Małgorzata Boukadida

Galeria zdjęć

Pamiątkowe wręczenie dyplomów oraz medali na X Wiosennym Turnieju Trójek Siatkarskich W akcji uczestnicy X Wiosennego Turnieju Trójek Siatkarskich

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.192.48.196). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.