Wygoda i estetyka kutych mebli

01.12.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Kto powiedział, że piękne, trwałe i ręcznie robione meble muszą być bardzo drogie? I dlaczego wytrzymałość i solidność nie mogą iść w parze z artystycznym, lekkim wykonaniem? Każdy, kto ceni wysoką jakość i niepowtarzalny urok kutych mebli wie, że są one jedną z najlepszych inwestycji nie tylko w solidne wyposażenie domu, ale też w jego estetyczny wygląd na całe lata.

Piękne i trwałe
 
Do najpopularniejszych mebli wykonanych z kutej stali należą łóżka, których wyrobem zajmuje się wiele firm w Polsce, ale niewiele na tak wysokim poziomie jak firma ,,ASIA” Metaloplastyka ze Szczecina. Nabywając tutaj łóżko kute, możemy mieć pewność, że nigdy w życiu nie będziemy potrzebować innego posłania. W sprzedaży jest wiele modeli, od bardzo ozdobnych, z ciekawymi, fantazyjnymi ramami, do bardzo prostych, pasujących do każdej sypialni. Dokonując zakupu mamy możliwość wyboru nie tylko modelu, jego rozmiaru, czy odpowiedniego materaca, ale także koloru. Chętni mogą dobrać również odpowiednią, pasującą do łóżka sofę. Jednym słowem firma ,,ASIA” Metaloplastyka oferuje pod względem wyposażenia wszystko, co może zapewnić jej klientom satysfakcjonujący sen i wypoczynek.
 
 
Łóżka kute metalowe - http://asia-metaloplastyka.pl
 
Oprócz niepowtarzalnej urody ręcznie kutych mebli, w których zadbano o najmniejszy szczegół, każde łóżko metalowej tej firmy wyróżnia się także niebywałą trwałością. Bez względu na to, jaki wybraliśmy model (czy jest ozdobny, czy prosty, z niskim czy z wysokim frontem lub czy to model dziecięcy typu Serduszko, czy całkiem dorosły Sabina bądź Aurora) możemy je łatwo samodzielnie zmontować, a także wielokrotnie zdemontować. Takie mebel nie rozpadnie się podczas przeprowadzki czy przemeblowania, bo to solidna, ręczna polska robota, w dodatku taka, która nie traci na atrakcyjności przez długie lata.
 
Zachęcamy do odwiedzin strony oraz sklepu internetowego ,,ASIA” Metaloplastyka - http://sklep.asia-metaloplastyka.pl

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.154.90). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook