Wkrótce otwarcie

25.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W czwartek 5 grudnia o godzinie 9,00, pierwsi klienci zrobią zakupy w Media Markt i Decathlon na Prawobrzeżu.

W tym dniu otwiera się Marcredo Center. Kilka dni później ale jeszcze w grudniu w tym samym miejscu otwarty będzie dyskont Czerwona Torebka.

  Marcredo Center Szczecin przy ul. Struga 31 –  w sąsiedztwie sklepów Leroy Merlin i Agata Meble, jest prawie gotowe. Na trzyhektarowej działce inwestor, firma Elbfonds Development, postawił markety o powierzchni użytkowej 14,2tys. mkw.

   Jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu, największym najemcą będzie drugi w Szczecinie sklep Media Markt handlujący elektroniką użytkową i sprzętem AGD. Drugim dużym sklepem jest sportowy market Decathlon, a także pierwszy w Szczecinie sklep dla majsterkowiczów szwedzkiej sieci Jula. Ten będzie otwarty w marcu. Będzie też dyskont spożywczy Czerwona Torebka. Wiadomo również, że wśród najemców są też sklepy z branży meblowej oraz wyposażenia wnętrz. Zasłaniając się tajemnicą handlową i poufnością, właściciel Marcredo Center nie ujawniają wszystkich nazw najemców sklepów. 

Nie ujawniono też kosztów budowy Marcredo Center, wiadomo tylko, że znajdzie tu pracę około 200 osób. Oprócz Szczecina firma buduje jeszcze centra handlowe w Kołobrzegu i Myśliborzu.

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.232.160). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.