Wielojęzyczność w zachodniopomorskim już po raz czwarty.

25.03.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Wraz ze Szkołą Językową Mobile Lingua i Zespołem Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp zapraszamy szkoły z całego województwa do udziału w IV Zachodniopomorskim Turnieju Eurolingua "Multilingualism", który odbędzie się 3 czerwca w Dąbiu.

Udział w turnieju jest bezpłatny, a na wszystkich przybyłych będzie czekać wiele atrakcji. Wszyscy uczestnicy rozgrywek międzyszkolnych otrzymają dyplomy uczestnictwa, a najlepsi uczniowie atrakcyjne nagrody rzeczowe. W tym roku w konkursie biorą udział uczniowie VI klas szkół podstawowych, wszyscy uczniowie gimnazjum jak i I i II klasy szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia przyjmujemy od nauczycieli języków obcych, którzy są równocześnie opiekunami uczniów w trakcie konkursu. W turnieju mogą wziąć udział szkoły, których uczniowie uczą się co najmniej dwóch z wymienionych języków: język angielski, niemiecki, hiszpański. 
 
Turniej polega na układaniu wyrazów na planszy w co najmniej dwóch językach obcych: niemieckim, angielskim lub hiszpańskim i składa się z dwóch etapów. Szkoły, które chcą wziąć udział w turnieju przesyłają deklarację uczestnictwa mailem na adres: sekretariat@mobilelingua.com.pl lub faxem: 0914600103. Można ją pobrać ze strony www.mobilelingua.com.pl lub www.tpp.edu.pl. Po otrzymaniu deklaracji opiekunowie otrzymują plansze wraz z literami do ćwiczeń z chętnymi uczniami i w okresie od 18.04 do 15.05.2016 przeprowadzają eliminacje szkolne wyłaniając drużyny, które będą reprezentować szkołę w rozgrywkach międzyszkolnych. Etap międzyszkolny odbędzie się dnia 03.06.2016 w Zespole Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp w Szczecinie przy ul. Taborowej 7. 
 
Zapraszamy! Więcej o turnieju na stronie internetowej: www.mobilelingua.com.pl i www.tpp.edu.pl, więcej o grze Eurolingua na www.multilinguaedu.com.pl.
 
Red

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.