Wernisaż w Delcie

07.03.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W Klubie Delta w Dąbiu kolejna ciekawa wystawa.

Obejmuje ona cykl 24 zdjęć wykonanych w technice tradycyjnej – silverprint. Temat przewodni zdjęć zawiera się w słowach autora: „Przestrzeń jest wokół nas. Zatrzymaj się, weź głęboki oddech, popatrz … ” Na otwarcie przybyli przyjaciele, znajomi, fotograficy oraz osoby interesujące się niekonwencjonalną fotografią.

 Autorem fotogramów jest Kamil Macioł (AFRP) – fotografią zajmuje się od 1996 roku, głównie portretem. W latach 1998-2000 uczęszczał do Pomaturalnego Studium Reklamy, które ukończył pod kierunkiem Leszka Kurpiewskiego. Wynikiem dyplomu była wystawa pt. „Portret eteryczny”, złożona z prac analogowych wykonanych techniką „sandwich” w formacie 30×40.

Jest również absolwentem Wyższego Studium Fotografii „AFA” we Wrocławiu. Tam obronił dyplom u prof. M. Araszewskiego. Od 2006 roku prowadzi w Szczecinie Studio Fotograficzne Migawka zajmujące się fotografią ślubną oraz reklamową. Od kilku lat prowadzi również kursy fotograficzne z zakresu podstaw fotografii cyfrowej oraz pracy w studiu w stylu fashion i glamour. Od roku 2012 członek Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej z tytułem Artysta Fotografik. Ma za sobą liczne wystawy. Obecną będzie można oglądać w Delcie do końca marca.

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.