Walentynki z przesłaniem

14.02.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Na niebanalny sposób świętowania Walentynek wpadli w Zespole Szkół nr 12 w Załomiu.

Uczniowie tutejszej podstawówki i gimnazjum zorganizowali zabawę z charytatywnym przesłaniem. Zabawie towarzyszyła loteria, gdzie każdy los wygrywał.
 
Przedmiotem loterii było wszystko co udało się wykonać i zgoramdzić wychowawcom i uczniom klasy II Gimnazjum nr 35 w Załomiu. Można było spróbować pysznych ciastek, różnych cisat, babeczek i waty cukrowej, która nadal jest dla wielu prawdziwym przysmakiem. Do wygrania były też różne gadżety, drobne figurki, różne breloki. Przebojem stały się czerwone balony w kształcie serca, które kupowano po kilka sztuk. Wiele uciechy sprawiała też Walentynkowa Poczta. Do niej wrzucano kartki i "liściki" z miłymi słowami i życzeniami. Dochód z loterii postanowiono przekazać na zakup potrzebnych pomocy dydaktycznych do szkoły. Pamiętali o święcie, ale bawiąc się nie zapominali też o potrzebach szkoły.
 
Pomysłodawcom i organizatorom Walentynek z charytatywnym przesłaniem, gratulujemy pomysłu i udanej imprezy. Młodzież z ZS nr 12 zakończyła tegoroczny karnawał z prawdziwym przytupem i korzyścią dla siebie i szkoły. Dziękujemy też za zaproszenie.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook