WYJĄTKOWA KLASA

06.06.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

WYJĄTKOWA KLASA POD WYJĄTKOWYM PATRONATEM,
czyli patronat Szczecińskiej Agencji Artystycznej i Instytutu Polonistyki i Kulturoznawstwa Wydziału Filologicznego w „Trójce” w Dąbiu
Nasza szkoła podpisała umowę na objęcie patronatem profilu humanistyczno-artystycznego przez Szczecińską Agencję Artystyczną. Podczas podpisywania umowy przedstawiono założenia profilu, a uczniowie tej klasy opowiedzieli o swoich zajęciach.

 Wykazali, że uczą się tutaj nie tylko literatury i jej historii, sami stają się twórcami kultury, rozwijając swą kreatywność na niezwykle ciekawych zajęciach artystycznych i dziennikarskich. „Wzbudzenie ciekawości światem kultury oraz doskonalenie pasji związanych z filmem, teatrem czy sztuką plastyczną” – tak wypowiada się o realizacji programu w klasie uczennica profilu humanistyczno-artystycznego. Poza tym profil ten został objęty również patronatem Wydziału Filologicznego US. Uczniowie będą więc mieli możliwość współorganizowania najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Szczecinie, będą też korzystać z oferty edukacyjnej Uniwersytetu Szczecińskiego. Warto dodać, że jest to jedyny taki profil w Szczecinie!

                                                                                                  Koło dziennikarskie III LO

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.215.16.238). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook