Udany festyn

27.06.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Świetna zabawa, roześmiane twarze i udany początek wakacji, tak było na festynie w Dąbiu.

Festyn „Odkrywamy Szczecińskie Podwórka” odwiedziło kilkaset osób i bawiło się w piątkowe popołudnie w rejonie murów obronnych w ulicy Cichej. To świetne miejsce, błonia nad Płonią, ławeczki, dwie altany typu japońskiego, mozaikowy plac pod secene, nic tylko organizować festyny. Uciążliwością jest brak zasilania, ale sprowadzony agregat prądotwórczy zapewnił energię.
 
Tym razem mieszkańcy i dzieci zawdzięczają Festyn Fundacji Akademia Sztuki i Radzie Osiedla Dąbie. – Cieszymy się, że dla dzieci zapewniono tyle atrakcji, że przez dwie godziny czyli aż do wieczornego koncertu, wszystkie mogły uczestniczyc w konkursach i zabawach z nagrodami – mówi Alina Kordowska przewodnicząca RO Dąbie. Ponieważ w tym roku ze względu na wybory do rad nie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka, ten festyn był takim spóźnionym prezentem na tę okazję. Festyn zakończył koncert znanych choć nierzadko zapomnianych melodii w nowych i ciekawych aranżacjach. To był naprawdę udany festyn, za który organizatorom należą się słowa podziękowania i uznania. Znakomicie spisali się prowadzący imprezę jak i wykonawcy części muzycznej. Oby więcej tak świetnie pomyślanych i przeprowadzonych festynów.
 
Warto zauważyć, że dotychczas Rada Osiedla organizowała różne festyny na plaży, na terenie przy Kąpielisku, na błoniach nad Płonią od ulicy Koszarowej czy na boiskach szkolnych. Wydaje sie, że wybór terenu przy murze obronnym w ulicy Cichej jest strzałem w dziesiątkę bo jest to miejsce, które znakomicie się do tego nadaje.
 
EL
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook