UKS Bukowe 29 – LUKS Piątka Stargard Szczeciński

08.03.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Powrót po feriach zimowych nie należał do najszczęśliwszych dla UKS-u Bukowe 29. Zwycięstwo odniosła świetnie dysponowana drużyna LUKS Piątka Stargard Szczeciński, która aktualnie zajmuje trzecie miejsce w naszej lidze.

Pierwszy set był z pewnością interesujący. Nasze dziewczyny dobrze pokazywały się w obronie i odważnie broniły piłkę przed upadkiem po ataku przeciwniczek. Niestety pod koniec „Piątka” pokazała świetne zagrywki i wygrała do 17. W kolejnych dwóch setach drużyny mogły na swoim koncie zapisać wiele ciekawych zagrań, choć oba zostały pewnie wygrane przez dziewczyny ze Stargardu Szczecińskiego.
Następny mecz już w najbliższy czwartek. UKS będzie gościć drużynę Mierzyn PSP. Zapraszamy na halę SP 74 na ulicy Seledynowej na godzinę 19:00.
Trener: Agnieszka Beyer-Michoń
Zawodniczki: Dagmara Kobylińska (1), Karolina Pietrzak (2, kapitan), Kornelia Łukojć (3), Julia Zdyb (5), Helena Skiba (6), Marta Małolepsza (7), Agata Kaniewska (8), Natalia Pawelczyk (12), Jolanta Dębska (13)