UKS Bukowe 29 – Hormon

02.02.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

31 stycznia UKS Bukowe 29 uległ Hormonowi.

Pierwszy set z początku wyglądał wyrównanie, jednak zakończył się wynikiem 21:25 dla Hormonu. Drugi także padł łupem gospodyń. W trzecim dziewczyny zmobilizowały się - tak jak w pierwszym secie wystąpiło wiele długich wymian. Wypracowana na początku przewaga UKS Bukowego 29 nie wystarczyła i spotkanie zakończyło się 3:0. MVP naszej drużyny została Dagmara Kobylińska, która zanotowała ciekawe akcje, a przede wszystkim była aktywna w bloku.

Był to mecz, z którego bukowianki muszą wyciągnąć wnioski, by już za tydzień, 5 lutego, cieszyć się ze zwycięstwa we własnej sali. Zapraszamy kibiców na ten mecz SALPS-u (następny dopiero po feriach), a także na Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt "Bukowe 29" (8 luty).

Trener: Agnieszka Beyer-Michoń

Zawodniczki: Dagmara Kobylińska (1), Karolina Pietrzak (2), Kornelia Łukojć (3), Julia Zdyb (5), Helena Skiba (6), Marta Małolepsza (7), Emilia Jurewicz (9), Natalia Pawelczyk (11)