Trzeba się na nowo rejestrować

02.02.2022, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

1. marca rusza system wypożyczania roweru miejskiego.

Korzystanie z roweru będzie możliwe wyłącznie poprzez aplikację mobilną Roovee. Można ją bezpłatnie pobrać z Google Play, App Store i App Gallery. Jest dostępna w czterech językach: polskim, niemieckim, angielskim i ukraińskim. Aplikacja umożliwia m.in.: rejestrację, wniesienie opłaty startowej (20 zł), doładowanie konta, zakup abonamentu, lokalizację stref postoju i dostępnych rowerów, rezerwację roweru, a przede wszystkim wypożyczenie roweru poprzez zeskanowanie kodu QR z elektronicznej blokady.

 

Aplikacja jest już gotowa do rejestracji nowych użytkowników BikeS.

System działa na nowych zasadach. Dlatego także ci, którzy byli wcześniej zarejestrowani w wypożyczalni, i chcą znów z niej korzystać, muszą zarejestrować się ponownie.

 

Strona www.bikes-srm.pl

Czynna jest już strona informacyjna systemu BikeS. Pod adresem www.bikes-srm.pl znajdują się podstawowe wiadomości na temat wypożyczalni (m.in.: regulamin, cennik, mapa, zasady korzystania). Można z niej także pobrać aplikacj. Wszystkie informacje cennikowe oraz wiele praktycznych wskazówek jak korzystać z roweru znajdziecie na stronie internetowej.

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.83.132). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook