Trwają prace przy Marcredo Center Szczecin [fotorelacja]

08.08.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Tablice informacyjne Marcredo Center Szczecin ze szkieletem budynku w tle

Do końca roku, na Prawobrzeżu, powstać ma kolejne centrum handlowe. Postanowiliśmy sprawdzić jak zmienił się plac budowy, na którym ma stanąć Marcredo Center Szczecin.

Nadzór nad realizacją Marcredo Center Szczecin sprawuje APP Projekt

Nadzór nad realizacją Marcredo Center Szczecin sprawuje APP Projekt

Na ulicy Struga 31 praca wre. Widać już szkielet przyszłego centrum handlowego. Mimo, że ruch na placu budowy był niewielki można zauważyć zdecydowany postęp prac w powstawaniu Marcredo Center. Jednak wiele wody w Odrze jeszcze upłynie zanim będziemy mogli zrobić zakupy w tym centrum handlowym (przypominamy - planowany koniec prac to grudzień 2013).

Do końca roku, na powierzchni około 14 tys. m. kw. powstanie również parking na około 400 miejsc. W  Marcredo Center Szczecin znajdzie się między innymi: Decathlon, sklep szwedzkiej sieci Jula z artykułami dla majsterkowiczów, sklepy meblowe oraz wyposażenia wnętrz. Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka elbfonds Development. Na Generalnego Wykonawcę obiektu została wybrana firma P.B.U. "Interbud-West" Sp. z o.o. z Gorzowa Wielkopolskiego.

 

RC

 

Galeria zdjęć

Tablice informacyjne Marcredo Center Szczecin ze szkieletem budynku w tle Nadzór nad realizacją Marcredo Center Szczecin sprawuje APP Projekt Teren budowy Marcredo Szczecin Center Teren budowy Marcredo Center Szczecin Decathlon to jedna z głównych firm, które zajmą miejsce w Marcredo Center Szczecin Tablica informacyjna o budowie Marcredo Center Szczecin

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.83.132). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook