Transmisje Euro 2016 w nowym pubie Lodogryf

02.06.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Lodowisko przy ul. Botanicznej wszystkim łyżwiarzom kojarzy się z największym i najlepszym lodem w Szczecinie.

 Do zimy trzeba jednak jeszcze trochę poczekać, natomiast na lato wspaniała informacja dla wszystkich to taka, że obok dotychczasowego baru powstała drewniana, pachnąca żywicą konstrukcja. Zapewni ona wszystkim chętnym spędzić miło czas w czasie pogody i niepogody. Zapewnia ciepłe i zimne napoje oraz chmielowe napitki. Stojący kominek podgrzeje atmosferę szczególnie zimą. Jest to bowiem dla wszystkich zaproszenie do nowego Pubu, który otrzymał nazwę wszystkim znaną czyli „Lodogryf”. Właściciel pan Piotr Fornalski zaprasza do Pub-u szczególnie wszystkich tych, którzy chcą oglądać wspólnie z innymi transmisje sportowe. Dysponujemy największym na Prawobrzeżu ekranem z stereo-fonicznym nagłośnieniem, na którym można oglądać transmisje piłkarskie – także te z płatnych kanałów podkreśla Piotr Fornalski. Szczególnie zapraszamy na wspólne przeżywanie meczy na EURO oraz olimpiadę. Miejsce pod namiotem wraz z grillem można wynająć na indywidualną imprezę okolicznościową. Klimatu dodaje ładne duże palenisko z ogniskiem, na którym można upiec kiełbasę. 

Na nasze małe pociechy czeka wielka piaskownica, a pieski znajdą miskę z wodą bo teren tu jest przyjazny zwierzętom. Przyjeżdżający na rowerach mogą je mieć zawsze na oku, ponieważ wyróżniamy się od innych lokali dużą przestrzenią na łonie natury. 
Pub jest czynny od godziny 16.00 do 22.00, a w piątek i sobotę do północy. To odnowione miejsce cieszyć nas będzie także w zimowe i chłodne dni, a sprawi to stojący kominek. 
Zapraszamy wszystkich.
 
AW

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.99.209). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook