Testowanie ochotników

07.11.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Chętni na wykonanie testu na obecność przeciwciał koronawirusa mogą to zrobić za darmo.

W zawiązku z ogromną ilością pytań dotyczących uruchomionego testowania w ramach Programu COVID, osoby zainteresowane wykonaniem testu prosimy wcześniejsze zapoznanie się z informacjami oraz warunkami udziału w testowaniu na stronie internetowej covid.wzp.pl . Znajdują się tam wszelkie informacje dotyczące badań, miejsc wykonywania testów oraz niezbędna rejestracja dla osób zainteresowanych udziałem w programie.

5 listopada 2020 roku uruchomiono wykonanie testów na obecność koronawirusa w ramach „Zachodniopomorskiego Programu Monitorowania i Prewencji Epidemii Coronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19”. Z bezpłatnych badań mogą skorzystać mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego w wieku produkcyjnym - kobiety w wieku od 18 do 59 lat oraz mężczyźni od 18 do 64 roku życia. Ze względu na duże zainteresowanie wykonaniem testu, uprzejmie prosimy o cierpliwość i zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w testowaniu, które są dostępne na stronie internetowej covid.wzp.pl . 

Powyższy adres internetowy kieruje na stronę koordynatora Programu - Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie, gdzie są udostępnione wszystkie informacje o zakresie badań, miejscach wykonywania testów, obowiązku wypełnienia załączonej ankiety oraz o sposobie rejestracji osób zainteresowanych udziałem.

Realizatorami Programu są:

1.    Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie

https://spwsz.szczecin.pl/koronawirus/badania-przesiewowe/pkt-pobran-covid19-program

2.    Specjalistyczny ZOZ „Zdroje” w Szczecinie

http://www.szpital-zdroje.pl/szpital/koronawirus/badania-przesiewowe

 

 Foto net.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.