Terminy gonią

25.03.2022, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Trzeci w ciągu tygodnia komunikat o postępie prac na rondzie przy szpitalu w Zdrojach przesłał ZDiTM.

Prace w rejonie ronda Walecznych Mączna nabrały tempa. Zamknięcie ulicy dla autobusów przysłużyło się przyśpieszeniu prac związanych z układaniem podbudowy bitumicznej na odcinku inwestycji Pszenna -Walecznych. Trwają prace związane z wykonywaniem ostatnich robót przyłączeniowych na instalacjach podziemnych i zaraz po nich wchodzą drogowcy z robotami zagęszczającymi podbudowę z kruszywa wraz układaniem podbudowy bitumicznej.

Prace drogowe już się rozpoczęły. To oznacza, że otwarcie ronda zbliża się wielkimi krokami. Jednak wiąże się to z wydłużeniem zmian na linii 79. Jeszcze do 29 marca linia 79 nie będzie wykonywać kursów do i z Osiedla Słonecznego. Od przystanku Zdroje Dworzec wszystkie kursy będą skierowane do pętli Turkusowa. Linia 65 będzie kursowała bez zmian.

Teraz ZDiTM stara się przekonać, że wszystko zmierza do końca, choć latem i jesienią ta sama rzecznik na uwagi o bezruchu na budowie twierdziła, że firma ma czas do końca grudnia i nie ma powodu do interwencji. Był, a czas pokaże, czy termin dziewiątego kwietnia zostanie dotrzymany.

 

 AGA 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.238.189.240). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.