Teatr w restauracji

03.11.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W Restauracji Dąbska odbył się spektakl teatralny „Mąż mojej żony”.

Aktorzy szczecińskiego Teatru Polskiego Adam Dzieciniak i Michał Janicki, zabawiali pełną widownię zgromadzoną na restauracyjnej sali. – To kolejny spektakl jaki zorganizowaliśmy dla mieszkańców Prawobrzeża – mówi Alicja Orzechowska właścicielka restauracji. Jeszcze w tym miesiącu zaprosimy na dwa przedstawienia – dodaje. Przedstawienia odbywają się w poniedziałkowe wieczory i zanosi się, że na stałe wejdą w kalendarz wydarzeń jako poniedziałkowe obcowanie ze sztuką.
 
To pierwszy na Prawobrzeżu przykład, że sztuka przyszła do stolika, ujmując rzecz lapidarnie. Granie i występowanie w restauracjach jest chlebem powszednim na Zachodzie i w USA, u nas jeszcze raczej raczkuje. – W sumie na pomysł wpadliśmy zupełnie przypadkiem, ale cieszymy się, że się spodobał i jest na tę propozycję zapotrzebowanie – dodaje Alicja Orzechowska.
 
W tym miesiącu będą jeszcze dwa wydarzenia, spektakl teatralny oraz występ Aloszy Awdiejewa. Jak nas zapewniono trwają ostatnie uzgodnienia. Osoby zainteresowane zamówieniem biletu mogą to uczynić na stronie internetowej Restauracji Dąbska.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.