Targowisko w Zdrojach i w Dąbiu otwarte na kupców

18.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Brakuje 300 metrów do pełnego obłożenia rynku w Dąbiu. Poszukiwani są kupcy m.in. z branż mięsnych, rybnych i usługowych.

- Jeśli ktoś jest zainteresowany dzierżawą terenu, to warto zadzwonić do biura, pod numer telefonu: 600 972 661 - mówi Waldemar Kołpakowicz, Prezes Zarządu Targowiska Zdroje sp. z o.o. – Z chętnymi przeprowadzimy rozmowę i podejmiemy współpracę.

Rynek w Dąbiu  zostanie przebudowany, unowocześniony i zadaszony. Będzie bliźniaczo podobny do targowiska w Zdrojach. Atrakcyjność tego miejsca zmieni się na lepsze.  Rynek ma za zadanie przyciągać swoim wyglądem, obsługą i uczciwością wobec klientów.

- Jeśli jest się uczciwym wobec klienta, to on się nam odwdzięczy - mówi Waldemar Kołpakowicz. -  Klient musi mieć do nas zaufanie, trzeba robić wszystko, żeby był zadowolony z zakupów.

Prezes targowiska zapewnia, że rynek w Dąbiu stanie się przyjemniejszym miejscem. Według niego rynek nie może być centrum handlowym, bo na targowisku można porozmawiać, nie jest się tutaj anonimowym. Wszyscy się znają, przyjeżdżają również kupcy z innych dzielnic Szczecina.

Wiadomo, że na rynku w Dąbiu pojawi się kawiarnia i restauracja. W tej chwili jest 15 zainteresowanych osób dzierżawą terenu. - Jeśli będzie całe obłożenie, to jeszcze w tym roku będziemy się starać o przyznanie pozwolenia na budowę - mówi Waldemar Kołpakowicz.

Mieszkańcy Prawobrzeża, cieszą się z powodu zmian, które maja nastąpić w ich najbliższym otoczeniu. - Cieszę się, że targowisko w Dąbiu zostanie unowocześnione – mówi Katarzyna Maślanka, mieszkanka Dąbia. - Od dawna czekam na zmiany. W tej chwili wygląd tego miejsca jest bardzo nieestetyczny. Mam nadzieję, że nowy gospodarz targowiska sprawi, że będę chętniej robiła tam zakupy.

Prezes Targowiska w Zdrojach, Waldemar Kołpakowicz życzy wszystkim Wesołych Świąt Wielkiej Nocy.

 

Tekst: Barbara Hortyńska 

 

artykuł sponsorowany

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.215.16.238). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook