Szkolna Gala Pawełki 2014

13.06.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Wkrótce wakacje.

Zanim jednak ucichnie gwar na szkolnych korytarzach, w szkołach trwają podsumowania i ocena minionych 10 miesięcy. W Katolickiej Szkole Podstawowowej w Podjuchach przy ulicy Skalistej, po raz czwarty odbyła się Gala Pawełki 2014. To nagroda własna szkoły od imienia patrona św. Jana Pawła II. Najlepsi z najlepszych są nominowani w kilku kategoriach, a następnie Kapituła wybiera tego(tą) naj…

Na Galę, która była prawdziwym świętem szkoły, przybyli goście z innych szkół katolickich, przewodnicząca komisji edukacji Rady Miasta Stefania Biernat, nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfino (szkoła ściśle współpracuje), a także przedstawiciele komendy wojewódzkiej policji oraz rodzice. Był też obecny dyrektor szkoł katolickich w naszej Archidiecezji. Uroczystości towarzyszył bogaty program artystyczny, który zachwycił obecnych.

– W szkole prowadzimy różne formy zajęć, a duża bo licząca 215 uczniów społeczność świadczy, że zapracowaliśmy na uznanie w środowisku, mówi Beta Czapiewska nauczycielka. To znajduje odbicie w nagrodach, które przyznawane są uczniom w kilku kategoriach; geniusz roku, wielki umysł, piękny sercem, sportowiec roku, super talent. Oprócz tych nagród, przyznano też Pawełka w kategorii „przyjaciel szkoły”. W tym roku miano Geniusza roku otrzymał Maksymilian Lewiński.

Szkole bardzo przyjaznej dzieciom, gratulujemy pomysłu bo Pawełki bardzo nobilitują, a zwycięzcom życzymy by w kolejnych edycjach mieli jak najwięcej naśladowców. 

EL

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.154.90). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook