Szkoła 2plus2 i Cyfrowa Akademia zapraszają na zajęcia!

16.09.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od września ponownie można uczestniczyć w zajęciach SZKOŁY MATEMATYKI 2plus2, centrum edukacyjnym, gdzie swoje zdolności matematyczne doskonalą dzieci i młodzież w każdym wieku oraz Cyfrowej Akademii – nowej szkoły, która uczyć będzie programowania komputerowego, tworzenia gier i aplikacji mobilnych, stron internetowych , a także cyfrowej obróbki obrazu oraz animacji komputerowych dzieci i młodzież już od 7 roku życia.

Do 2plus2 zapraszamy na lekcję każdego ucznia, który potrzebuje dodatkowych zajęć matematycznych. Pracujemy zarówno z uczniami, którzy mają zaległości, jak i z prymusami. Program szkoły został tak stworzony, aby rozwinąć zdolności matematyczne dzieci w każdym wieku i na każdym poziomie. Nasz najmłodszy uczeń ma 3 lata i 8 miesięcy, a najstarsi to maturzyści.

Szkoła ma ofertę praktycznie dla każdego – gdzie udzielamy KOREPETYCJI nie tylko jako przygotowanie do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i 6-klasisty, ale także prowadzimy KOREPETYCJE dla dzieci chcących poprawić oceny, zwiększyć pewność siebie na lekcjach matematyki lub przygotować się do konkursu. Zajęcia trwają przez cały rok szkolny, od września do czerwca - można korzystać z nich regularnie przez kilka miesięcy lub według aktualnych potrzeb.
Największym atutem SZKOŁY MATEMATYKI 2plus2 jest indywidualna praca z nauczycielem nad dokładnie takim materiałem, jakiego uczeń potrzebuje.

W ramach jednej opłaty miesięcznej można przychodzić do nas standardowo 8 godzin zegarowych w miesiącu. Dodatkowe 8 może być wykorzystywane w zależności od potrzeb co nie zwiększa opłaty za zajęcia. Ponadto, rodzice są dokładnie informowani o postępach w nauce - co miesiąc otrzymują szczegółowe raporty na temat swoich dzieci. Szkoła uczy także Fizyki i Chemii. Na zajęcia wykorzystywane są zarówno materiały tradycyjne jak i autorskie - ZBIÓR ZADAŃ Szkoły Matematyki 2plus2: stworzone przez matematyków i konsultantów z całej Polski.

Cyfrowa Akademia to ogólnopolska szkoła oferująca kursy programowania, tworzenia gier komputerowych, aplikacji mobilnych, cyfrowej obróbki obrazu i animacji komputerowych.  Nie trzeba być specjalistą od komputerów, żeby się u nas uczyć – na lekcje może przyjść każde dziecko już od 1 klasy SP (zapraszamy też dziewczynkiJ), któremu pokażemy jak twórcze, zabawne i wciągające może być programowanie. Na naszych zajęciach można nauczyć się logicznego i kreatywnego myślenia. Dla każdej grupy wiekowej przygotowaliśmy specjalny program nauczania. Nie trzeba mieć własnego komputera – pracownia wyposażona jest w odpowiedni sprzęt, a grupy są maksymalnie 8 osobowe.

Zajęcia 2plus2 odbywają się od poniedziałku do piątku. Godziny i dni w których uczeń przychodzi na zajęcia dostosowuje do swojego planu, dzięki czemu ma swobodę wyboru dogodnego dla siebie terminu. Zajęcia Cyfrowej Akademii trwają 90 minut i odbywają się 1 raz w tygodniu dla każdej grupy.

Ogólnopolska SZKOŁA MATEMATYKI 2plus2 posiada rekomendację Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz tytuł "Miejsce Odkrywania Talentów". W Polsce działa już 50 szkół (3 w Szczecinie), co plasuje 2plus2 jako największą szkołę edukacji pozaszkolnej w kraju.

Szkoła 2plus2 działa także na Ukrainie, w Kazachstanie, Serbii oraz w Czechach.

2plus2 i Cyfrowa Akademia zostały wymyślone i założone w Szczecinie.

2plus2: 1) ul. Szczecińska 14 (teren plebanii Kościoła św. Antoniego) tel. 600 078 920

 2) ul. Rydla 93 (Dom Kultury Żółtek) tel. 880 527 018

 3) ul. Ku Słońcu 124 (teren Szkół Salezjańskich) tel. 880 527 021 

www.2plus2.edu.pl -  Godziny otwarcia: od 16 do 19 od poniedziałku do piątku.

 

  

Cyfrowa Akademia: 1) ul. Szczecińska 12 tel. 600 078 920

www.cyfrowaakademia.edu.pl - Godziny otwarcia: od 14.30 do 19 od poniedziałku do piątku.

 

tekst sponsorowany

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.104.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook