Świąteczne zwiastuny

03.12.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Początek grudnia to czas strojenia miasta na najbardziej rodzinne święta.

Boże Narodzenie, a później Nowy Rok to czas magiczny nie tylko dla dzieci. My dorośli, też uciekamy w magię i nastrój oddając się przystrajaniu domów, balkonów i miejsc pracy w światełka, choinki czy stroiki.

   Na Prawobrzeżu pojawiły się już pierwsze symptomy świąt, bo na rondzie w Zdrojach ustawiono świecącego anioła. Kolejne ozdoby pojawiają się też w Dąbiu, Podjuchach, na Słonecznym i Bukowym. Miasto przybiera odświętny wygląd, a z informacji ZDiTM wynika, że w tym roku świecących ozdób nie będzie mniej niż w ubiegłym.

   Jednocześnie ogłoszono kolejną edycję plebiscytu miast, w którym można głosować na najładniej oświetlone miasto.  Na zwycięskie miasto piątej edycji plebiscytu oraz 16 laureatów wojewódzkich, czekają nagrody w postaci energooszczędnego sprzętu AGD z przeznaczeniem dla domu dziecka, lub na inny wybrany cel charytatywny. Do akcji włączyć można sie na www.facebook.com/swiecsie Dodatkowe informacje o akcji znajdują się w serwisie www.SwiecSie.pl.

    W tegorocznej edycji konkursu „Świeć Się” bierze udział  ponad 130 miast. Po raz piąty wybierzemy najładniej przystrojone światełkami miasto Polski oraz zdjęcia, które najlepiej uwiecznią atmosferę świąt.

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.232.160). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.