Studio Odnowy Samochodowej

06.02.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Czy wiedzieliście, że wgniecenia karoserii można usunąć bez wizyty
u lakiernika? Rysy i zadrapania da się zlikwidować bez malowania całego elementu,

Po zimie warto zafundować swojemu samochodowi porządne mycie, takie które usunie z niego szkodliwą sól. Myjnia ręczna, cenowo porównywalna z myjnią automatyczną, pozwala skutecznie usunąć sól i brud, pamiętając o tak trudno dostępnych miejscach jak choćby ościeża drzwi, nie niszcząc przy tym lakieru. Takie usługi w przystępnych cenach oferuje nowo otwarte Studio Odnowy Samochodowej Autonovum położone w Podjuchach gdzie koszt ręcznego mycia zaczyna się od 20 zł.
Autonovum to jednak nie tylko myjnia, ale także miejsce gdzie dostępna jest szeroka gama napraw i usług kosmetycznych dla auta – usuwanie wgnieceń oraz  drobnych uszkodzeń lakieru, tak częstych po zimie. Renowacja felg wraz 
z uzupełnianiem ubytków, czy też likwidacja rozcięć oraz dziur po papierosach na fotelach i tapicerce. Dla bardziej wymagających w ofercie jest również renowacja lakieru, zabezpieczanie lakieru woskami naturalnymi i syntetycznymi, po których to zabiegach samochód będzie lśnił nowością, czy kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu wraz z jego impregnacją.
Czy wiedzieliście, że wgniecenia karoserii można usunąć bez wizyty 
u lakiernika? Rysy i zadrapania da się zlikwidować bez malowania całego elementu, 
a odpryski i pęknięcia szyby da się naprawić bez konieczności jej wymiany? Ponadto wszystkie te usługi zwyczajnie nie muszą być drogie! 
 
Studio Odnowy Samochodowej Autonovum dla Klientów oznacza, że w jednym miejscu, znajdą ofertę wielu usług dotychczas nieznanych w Szczecinie, wykonywanych w najwyższej jakości.
Dbałość o szczegóły, wykwalifikowani pracownicy salonu, jak również używanie materiałów wiodących producentów, takich jak HBC, 3M, 4 NANO, CHEMICAL GUYS, MEGUIARS, POORBOYS i inne, dają niesamowite efekty - to właśnie z tego powodu mimo krótkiego okresu działalności Autonovum posiada już sporą ilość stałych klientów, zadowolonych z usług. 
Wszystkich posiadaczy aut zachęcamy do skorzystania z usług Autonovum 
i przywrócenia pięknego wyglądu swoim samochodom
 
Kontakt:
Autonovum ul. Szlamowa 5a, Szczecin Podjuchy, www.autonovum.pl 
e-mail: salon@autonovum.pl, tel. 666 162 122
 
Tekst sponsorowany

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.194.255). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.