Studia licencjackie WSiE

26.05.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zapisując się na studia licencjackie WSIE do 31.05.2015 r. otrzymują Państwo 3-miesiące studiowania za 1 zł, co pozwala zaoszczędzić, aż 975 zł.

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej jest uczelnią wyższą, kształcącą na poziomie studiów licencjackich (I stopnia), magisterskich (II stopnia), a także podyplomowych. Nauka odbywa się w systemie stacjonarnym, niestacjonarnym i wieczorowym na kierunkach: zarządzanie, stosunki międzynarodowe oraz na nowym kierunku - pedagogika. Uczelnia została założona w 1999 roku. Od 1 marca 2015, Rektorem WSIE jest niemiecki profesor Richard Merk.
Młodzi ludzie wybierający uczelnię mają do dyspozycji ponad 14 specjalności, co ważne, stale aktualizowanych pod kątem zapotrzebowania rynku pracy.
W ramach współpracy z jedną z większych uczelni niemieckich jaką jest FHM z Bielefeldu, z którą to wprowadzamy międzynarodowe studia licencjackie z dyplomem niemieckim, 6-miesięcznymi praktykami odbywanymi również w Niemczech, po których ok. 97 % absolwentów od razu dostaje stabilne zatrudnienie. Można powiedzieć, że te studia będą dawały konkretną pracę. O naukę języka niemieckiego dba Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut w Szczecinie, które przeprowadzi w ramach nauki na studiach, intensywne kursy językowe, kończące się otrzymaniem certyfikatów. Oferujemy dwa nowoczesne kierunki: - Manager medycyny sportowej i zdrowia - Zarządzanie branżą hotelarską i turystyczną

WSIE wyróżniają nowoczesne narzędzia pracy i obecność nowych technologii w dydaktyce. Studenci mają do swojej dyspozycji specjalistyczne pracownie informatyczne, korzystają
z nowoczesnej biblioteki z księgozbiorem liczącym kilkanaście tysięcy woluminów
i czytelnią, gdzie na chętnych czekają miejsca do pracy i stanowiska komputerowe
z dostępem do Internetu i gdzie każdy może sprawdzić on-line dostępność książki, czy też, samodzielnie przedłużyć termin zwrotu pozycji.

Uczelnia dzięki podpisanym umowom o współpracy z wieloma znaczącymi w Szczecinie
i regionie partnerami jako pierwsza i jedyna w Szczecinie stawia na nowoczesne miejsca praktyk u uznanych w naszym regionie przedsiębiorców.
Na dzisiejszy wizerunek WSIE – uczelni nowoczesnej i ambitnej pracuje także cały zespół kadry naukowo-dydaktycznej, która bardzo mocno publikuje, prowadzi szeroko zakrojone badania naukowe oraz w jak najlepszy z możliwych sposobów sprawuje pieczę nad naszymi studentami.

Przy WSIE działa Biuro Karier. Jego pracownicy utrzymują stały kontakt z naszymi absolwentami, interesują się ich dalszą drogą edukacyjną, naukową i zawodową. Warto także wspomnieć o świeżo realizowanym projekcie: „Ambasadorowie marki WSIE”, którego celem jest między innymi promocja naszych najlepszych i najbardziej uzdolnionych absolwentów. Mamy nadzieję, że grono tych osób będzie się z roku na rok powiększać się
a Ambasadorowie Marki stworzą elitarną grupę będącą wizytówką jednej z najlepszych
i najbardziej dynamicznie rozwijających się Uczelni Niepublicznych w regionie zachodniej Polski.
Stawiamy na innowacyjność i rozwój naszych studentów. Chcemy, by kończąc studia, oprócz dokumentu poświadczającego uzyskany tytuł, posiadali również umiejętności, które będą poparciem ich wiedzy. Zależy nam na wykształceniu w naszych studentach i absolwentach umiejętności stricte praktycznych, bo tylko one są gwarantem sprawdzenia zdobytej wiedzy.
Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej stworzyła niepubliczną ponadgimnazjalną szkołę zawodową EUROSPEC. Nauka w szkole jest bezpłatna. Kierunki kształcenia, które oferuje szkoła: fryzjer z możliwością ukończenia kursu stylizacji i wizażu, mechanik, elektromechanik, lakiernik, blacharz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Rozpoczęcie zajęć: wrzesień 2015.

Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Mickiewicza 47 w Szczecinie
Dział Rekrutacji – pok. 102 czynne poniedziałek-piątek w godz. 8.00-19.00
Więcej informacji: www.wsie.pl tel. 91 35 00 643 mail: rekrutacja @wsie.pl

 

 

[artykuł sponsorowany]

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.104.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook