Sprawdź autobus

12.09.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Ponad 1300 przystanków, 76 linii autobusowych, 12 tramwajowych i aktualizacja co 30 sekund. Na stronie www.zditm.szczecin.pl udostępniona została mapa pokazująca zarejestrowane w systemie pojazdy, w czasie rzeczywistym.

Wystarczy wejść na stronę ZDiTM i w zakładce dla pasażera znaleźć mapę przystanków i pojazdów. Można na niej podejrzeć czy autobus, którym chcemy jechać jest na czas i w jakim miejscu się znajduje. Znalezienie na mapie wszystkich ulic i przystanków komunikacji miejskiej także nie będzie już problemem. Na każdym z wirtualnych przystanków pokazuje się informacja o liniach zatrzymujących się na nim i rozkładowy czas 5 następnych pojazdów.

Nowością na stronie jest także mapa pokazująca ruch na drodze. Można dzięki niej zobaczyć obraz z kamery na Moście Długim oraz dowiedzieć się jakie komunikaty umieszczone są na tablicach Systemu Zarządzania Ruchem - pomoże to ominąć ewentualne korki. Pasażerowie w ramach udogodnień mogą sprawdzić rozkłady według linii lub przystanków, można też skorzystać z wyszukiwarki pozwalającej na określenie trasy na podstawie adresów.

Przypominamy także, że na stronie Zarządu Dróg i Transportu miejskiego znajdują się inne niezbędne pasażerom i kierowcom informacje takie jak schematy sieci, informacje o biletach i opłatach, zniżkach, przepisach, strefie płatnego parkowania i autach odholowanych. Warto również zaglądać do działu aktualności, w którym umieszczane najważniejsze wiadomości.

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (35.172.230.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.