Spotkanie z Julią Jaroszewską - finalistką programu "Projekt Lady"

28.09.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

30 września zapraszamy do Belle Studio Figury dla Pań na spotkanie z artystką/muzykiem i finalistką programu "Projekt Lady"- wspaniałą, sympatyczną Julią Jaroszewską. Od godziny 15:00 do ostatniej zainteresowanej pani!

Do dyspozycji pań będzie wizażystka, dietetyczka kliniczna, które będą udzielały darmowych porad. Dietetyczka kliniczna indywidualnie przeprowadzi analizę składu ciała z omówieniem i wskazaniami. W międzyczasie losowanie darmowych karnetów na różne zabiegi. Tylko w tym dniu cena zabiegów i karnetów z nieograniczonym terminem na wykorzystanie - 30%.
Julia Jaroszewska nagrywa obecnie własną płytę i supportuje takie gwiazdy jak: CLEO, KAMIL BEDNAREK, SOUND 'N' GRACE, FRAGMA, BOYS, MARIO BISCHIN, SYLWIA GRZESZCZAK, CLIVER, MASTERS, ALEXIA, DANZEL. Ciągle udziela wywiadów w TVP, w radio oraz organizuje spotkania w całej Polsce.
W Belle Studio Figury dla Pań Julia miała okazję doskonalić swoją sylwetkę. Wciąż dostaje od dziewcząt z całej Polski pytania jak schudła, jak się odżywia, jak dba o swoje ciało i urodę, jak zmieniła swój wizerunek. W końcu będzie okazja o tym porozmawiać. Zapraszamy!

Patronem medialnym wydarzenia są Pismo lokalne i portal Prawobrzeże.info.

Belle Studio Figury dla Pań
ul. Goleniowska 27 Szczecin Dąbie
tel. 793 283 310 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.211.26.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.