Sonda

18.04.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zima długo męczyła nas swoją obecnością. W tej chwili do życia powoli budzi się wiosna. Postanowiliśmy spytać naszych czytelników, co sądzą o tak późnym odejściu mrozów?

Mirosław, os. Słoneczne - Wiosna w tym roku jakoś nie specjalnie nas rozpieszcza. Skutki tego co dzieje się teraz odczujemy dopiero na jesieni, gdy zobaczymy ceny warzyw i innych produktów spożywczych.

Jadwiga, os. Majowe - Mnie to szczerze mówiąc, mróz nie przeszkadza. Najgorszy ten lód jest, człowiek starszy, niedowidzi. Połamać się może. Muszę też powiedzieć, że jak wiosna jest to faktycznie jakoś bardziej żyć się chce.

Grzegorz, os. Słoneczne - Wiosna, to chyba coś na co wszyscy czekamy najbardziej. Takie mrozy i ciągłe opady śniegu to naprawdę dołująca sprawa. Nie lubię zimy, najchętniej to wyjeżdżałbym na ten czas do ciepłych krajów.

Wojciech, os. Słoneczne - Wszystko to, co teraz obserwujemy jest efektem ocieplenia klimatu. Wkrótce będziemy mieć tylko dwie pory roku. Zimę i lato. Wszystko ulega zamianom. Miejmy nadzieję, że ludzkość się opamięta.

 

Odpowiedzi zbierał Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.