Sonda

09.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W tym wydaniu naszego dwutygodnika zapytaliśmy przechodniów o ich zdanie na temat budowy nowego stadionu dla Szczecina na terenie lotniska w Dąbiu. Oto kilka odpowiedzi:

Dariusz, os. Słoneczne: - Nowy stadion jest niewątpliwie potrzebny. Prawie wszystkie drużyny w piłkarskiej ekstraklasie mają swoje obiekty na wysokim poziomie. Nasz nie dorasta im do pięt. Miejsce jest bez znaczenia, były by powstał.

Marek, os. Słoneczne: - Na przykładzie innych miast można zaobserwować, że stadion nie zawsze znajduje się w centrum. To też jest jakieś rozwiązanie. Myślę, że jeśliby usprawnić dojazd do nowo wybudowanego obiektu, to ta inwestycja byłaby do zaakceptowania.

Jerzy, os. Majowe: - Dopóki stadion, który mamy obecnie spełnia wymagania powinniśmy rozglądać się za innymi inwestycjami. Są ważniejsze sprawy na głowie Urzędu Miasta, niż sport. Może rozwiążemy problem bezrobocia? Człowiek nie żyje samą rozrywką.

Przemysław, os. Słoneczne: - Przede wszystkim warto postawić pytanie, czy stadion w Szczecinie zdołałby się zapełnić? Stawiać go po to, by błyszczał byłoby bardzo głupie. Obecny stadion rzadko się zapełnia, więc wszystko trzeba rozsądnie przemyśleć.

 

Odpowiedzi zbierał: Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.215.16.238). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook