Smak jak sprzed lat

02.04.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zakup dobrego i smacznego pieczywa wcale nie jest taki oczywisty jakby się mogło wydawać. W wielu sklepach jest to głównie zamrożone pieczywo, które na miejscu jest wypiekane, ale smak, jakość, a głównie trwałość, pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Z satysfakcją odnotowujemy, że w Dąbiu uruchomiono stoisko firmowe Piekarni Karsk. To niewielka miejscowość koło Nowogardu, w czystej ekologicznie otulinie ujęcia wody dla tego miasta. Nowe i ładnie zaaranżowane stoisko działa w sklepie firmowym Agrofirmy, w pasażu handlowym przy ulicy Emilii Gierczak 32, obok poczty. – W naszej ofercie mamy pieczywo prowadzone i wypiekane tradycyjną metodą na zakwasie – mówi pani Bogumiła Lisiewicz współwłaścicielka Piekarni.

Oferujemy pieczywo tradycyjne z mąki z pierwszego przemiału, chleb razowy z ziarnem, słonecznikiem i żurawiną, a także wyroby półcukiernicze, rogale, eklery i pyszne paszteciki z różnym nadzieniem. – Chcę szczególnie zaznaczyć, że my nie mrozimy ciasta, lecz codziennie jest ono zarabiane i tylko ze świeżego ciasta wypiekamy zarówno chleby jak i pozostałe pieczywo – dodaje pani Bogumiła.

Pieczywo jest apetyczne i w smaku przypomina to sprzed lat, gdy wypieczony chleb z chrupiącą skórką był podstawą w naszym menu. Bułeczki i rogale są uzupełnieniem oferty. Na tym samym stoisku można też nabyć nabiał: mleko, masło, twarogi i jogurty. To świadome nawiązanie do przyzwyczajeń konsumentów, kiedy na jednym stoisku nabywaliśmy pieczywo i nabiał. Tu powrócono do tej dobrej i sprawdzonej tradycji. Miła i sympatyczna obsługa pomoże nam wybrać właściwy gatunek chleba, który zasmakuje całej rodzinie. Oferta ciast jest wystarczająco szeroka by przygotować się na nadchodzące święta. Codziennie świeże babki, serniki i inne słodkości czekają by sprawdzić ich smak. Naprawdę warto odwiedzić stoisko Piekarni Karsk, gdzie naturalne wypieki już swym wyglądem zachęcają do zakupu.

Tekst reklamowy.

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook