Słoneczny Festyn - 2 września

21.08.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Samorządowa Rada Osiedla Słoneczne w Szczecinie zaprasza 2 września br. na Słoneczny Festyn przy Rubinowym Stawie, na Osiedlu Słoneczne.

Na uczestników Słonecznego Festynu czekają bezpłatne atrakcje, dla dzieci m.in. trzy dmuchane zamki i konkursy. Wszystkim obecnym zaprezentują się organizacje pozarządowe i zaproszone firmy, Straż Pożarna i Policja zademonstrują obecnym swoje pojazdy przeprowadzając atrakcyjne konkursy z nagrodami. Bardzo interesująco zapowiada się udział po raz pierwszy w festynie - Wojewódzkiego Inspektoratu Ruchu Drogowego. Inspektorzy transportu drogowego zaprezentują widzom pojazdy służbowe wykorzystywane w codziennej pracy. W dodatkowo rozstawionym Stoisku Eksperckim inspektorzy udzielać będą informacji z zakresu transportu drogowego, czasu pracy kierowców oraz udzielać będą odpowiedzi na temat prawa o ruchu drogowym. Na terenie stoiska dostępne będą bezpłatne poradniki dedykowane kierowcom zawodowym wykonującym przewozy drogowe osób lub rzeczy. Dla najmłodszych uczestników festynu również przygotowane zostaną konkursy. Inspektorzy przeprowadzą także szkolenia w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, głównie wśród uczniów najmłodszych klas szkół podstawowych.
Dotychczas do sponsorowania tegorocznego Słonecznego Festynu zgłosiło się trzech sponsorów: SM Dąb, Neptun Developer oraz Alior Bank. Samorządowa Rada Osiedla Słoneczne składa im gorące podziękowania w imieniu mieszkańców.
Zwracamy się z apelem do kolejnych firm, instytucji, organizacji na Prawobrzeżu o finansowe wsparcie Słonecznego Festynu lub pomoc w innej postaci bezpośredniej lub pośredniej. ZAPRASZAMY! Podobnie jak w ubiegłym roku informacje o firmach, instytucjach lub organizacjach, które wsparły inicjatywę Słonecznego Festynu umieszczone zostaną na plakatach i ulotkach oraz na profilu Rady Osiedla Słoneczne, a także na portalach społecznościowych.
Zapraszamy firmy, rzemieślników oraz organizacje pozarządowe do wystawienia swoich stoisk oraz punktów informacyjnych w tegorocznym Słonecznym Festynie przy Rubinowym Stawie w dniu 2 września 2017 r. (sobota). Informujemy, że nie będą pobierane żadne opłaty od firm wystawiających, czy sprzedających własne produkty. Zapewniony będzie także bezpłatny dostęp do prądu i mały poczęstunek dla wszystkich wystawców. Logo każdej firmy, wystawcy i organizacji, biorących udział w Festynie, zostanie zamieszczone na plakatach i banerach. Dzięki sponsorom nie będziemy pobierać za to żadnych opłat.
Zapraszamy, jak co roku, organizacje pozarządowe do prezentacji swojej działalności i przedstawienia przed publicznością swego dorobku oraz do organizowania konkursów, występów, pokazów lub innych atrakcji dla mieszkańców.
Szczegółowe informacje dotyczące Słonecznego Festynu przesyłane będą mailowo lub przekazywane telefonicznie. Udział można zgłaszać do 18 sierpnia br. (w celu umieszczenia logo na plakatach) także poprzez profil Samorządowej Rady Osiedla Słoneczne na Facebooku.

Marek Chabior
Przewodniczący Rady Osiedla Słoneczne
marek.chabior2@gmail.com

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.189.51). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook