Siatkówka plażowa

06.06.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Ten weekend zapowiada się dla miłosników piłki plażowej na ciekawy.

Na Plaży Miejskiej w Dąbiu rozpocznie się Turniej Siatkówki Plażowej. Najpierw swoje umiejętności zaprezentują dziewczęta, a następnego dnia chłopcy. Skrótowy program całego wydarzenia zamieszczamy poniżej i na reprodukowanym plakacie. Zachęcamy by znaleźć chwilę czasu i odwiedzić kąpielisko by podopingować młodych zawodników.

Ciekawie zapowiada się piątkowy mecz w wykonaniu siatkarek Chemika Police. Zawodniczki zaprezentują swoje umiejętności, a młodzi siatkarze będą mieć niepowtarzalną okazję podpatrzeć i uczyć się od najlepszych.

Przypominamy, w najbliższy piątek oraz sobotę na plaży miejskiej w Dąbiu będą gościć gimnazjalistki i gimnazjalistów oraz chłopców ze szkół podstawowych w ramach II Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej Espadon Cup. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 9.30 w piątek. Tego dnia rywalizować będą dziewczęta. W sobotę z kolei w szranki staną męskie dwójki. Nie lada gratką dla kibiców będą także pokazowe występy siatkarek Chemika Police oraz Bałtyku Morza. Wstęp na imprezę przez wszystkie dni jest wolny. Redakcja prawobrzeze.info objęła turniej patronatem medialnym.

Piątek - 06.06.2014:

 9.30 - Turniej Damski Gimnazjum

 12.30 - Mecz pokazowy Chemika Police

Sobota - 07.06.2014:

 9.30 - Turniej Męski Podstawówka i           Gimnazjum

 12.30 - Mecz pokazowy Morze Bałtyk Szczecin

 EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.194.255). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.