Siatkarze Prawobrzeża.info na półmetku rozgrywek

06.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Siatkarze Prawobrzeża.info już jutro inaugurują II rundę rozgrywek

I runda rozgrywek III ligi SALPS-u za nami. Czas podsumować ten okres w wykonaniu siatkarzy Prawobrzeża.info.

Tabela po I rundzie rozgrywek 3 ligi SALPS-u

Tabela po I rundzie rozgrywek 3 ligi SALPS-u

Prawobrzeżanie po pierwszej rundzie rozgrywek plasują się na wysokim, trzecim miejscu w ligowej tabeli. Wyniki osiągane w tej części sezonu są nieco zaskakujące. Kapitan drużyny - Marcin Dworzyński - zakładał bowiem, że w walka o awans ligę wyżej rozłożona zostanie na przestrzeni trzech sezonów.  Aktualne rozgrywki traktuje jako ogrywanie młodego, niezgranego jeszcze ze sobą składu. 

 
Jednak jak się okazało młodzieńcza fantazja i chęć wygrywania wywindowała Prawobrzeże.info na trzecie miejsce. A mogło być jeszcze lepiej, gdyż po pierwszych pięciu kolejkach Prawobrzeżanie nie mieli na koncie żadnej porażki. Wtedy to jednak przyszła niespodziewana przegrana z drużyną Dezerterów 2:3. Po rozegraniu pełnej rundy siatkarze Prawobrzeża.info zgromadzili 20 punktów, wygrywając 7 spotkań, ponosząc 3 porażki.   
 
Druga runda rozgrywek III ligi mężczyzn rozpoczyna się już jutro. Inaugurują ją zawodnicy Prawobrzeża.info. Ich rywalem będzie drużyna Sapera JW2901 plasująca się na 7 pozycji. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 19, w hali przy ulicy Metalowej, w Podjuchach. 
 
RC
 

Galeria zdjęć

Siatkarze Prawobrzeża.info już jutro inaugurują II rundę rozgrywek Tabela po I rundzie rozgrywek 3 ligi SALPS-u

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.112.70). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.