Sala przy Portowej też czeka

17.08.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zakończył się remont sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 11 przy ul. Piasecznej.

Przebudowa sali polegała na modyfikacji dotychczasowych funkcji obiektu poprzez m.in. powiększenie sali ćwiczeń korekcyjnych, przebudowę szatni, natrysków, pomieszczeń toalet. Wymieniona została stolarka drzwiowa i okienna, posadzki i podłogi oraz instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna i oświetleniowa. Odświeżony został również wygląd zewnętrznej elewacji.

Ponadto obiekt został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Inwestycja prowadzona przez Wydział Inwestycji Miejskich została ukończona blisko z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Całkowita wartość inwestycji to 3 850 000 zł brutto.

   Wszystko byłoby ok, jednak trudno się oprzeć wrażeniu, że nie obyło się bez protekcji miejscowego radnego Rady Miasta. To dobrze, że pamięta o swoich, ale to właśnie nasz portal narobił szumu ws. fatalnego stanu sali gimnastycznej przy ZS nr 2 przy ulicy Portowej. To tu w pierwszej kolejności powinien się odbyć tak gruntowny remont, bo sala w o wiele gorszym stanie, uczniów trzy razy więcej, i jako pierwsza była zgłoszona do remontu. Przeszła raczej lifting z wymianą okien. 

EL

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.142.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.